Разгуляшка• 16 июня в 23:51

В мене не залишилось смислів жити крім

дитини. Я зрозуміла це. Що в мене більше немає смисла жити. Якби не дитина , яка мене дуже любить, я б вже не жила.
Ця війна вже виснажила мою психіку
Дівчина Гілмор• 16 июня в 23:53
Ви от нашо перекладаєте відповідальність за своє життя на дитину?

Б´ю байдики• 16 июня в 23:53
Последний месяц каждый день мысли о суициде.. Не сделаю, но каждый день лезет в голову(
Шикаю і викаю• 16 июня в 23:54
Суіцидніки так і хочеться вам порадити, а підіть посадки штурмувати, більше користі хоч буде
Своего не предлагать• 16 июня в 23:55
Сенс
автор Разгуляшка • 16 июня в 23:55
Ответ дляДівчина Гілмор
Я не перекладаю.просто смислів більше немає
АсобеннАя• 16 июня в 23:56
Ответ дляБ´ю байдики
Трешш
Шикаю і викаю• 16 июня в 23:56
Ответ дляРазгуляшка
Не не, це ж маніпуляція. Ви ж тільки дитині так не кажіть, що тільки раді неї живете
автор Разгуляшка • 16 июня в 23:57
Ответ дляБ´ю байдики
Я на ліках вже. Лікуватися пішла до психіатра. Бо дитина у мене. А так би давно з моста, та й по всьому
автор Разгуляшка • 16 июня в 23:58
Ответ дляШикаю і викаю
Звичайно не кажу.

Шикаю і викаю• 16 июня в 23:59
Ответ дляРазгуляшка
Правильно, просто дитина теж відчуває ваш біль, ваш настрій. Ви маєте бути скелею, ви основа. Тримайтеся🫂
Б´ю байдики• 16 июня в 23:58
Ответ дляАсобеннАя
Трешш
Угу😔
Б´ю байдики• 16 июня в 23:59
Ответ дляРазгуляшка
Тяжело справляться? Или не радует ничего?
автор Разгуляшка • 16 июня в 23:59
Ответ дляШикаю і викаю
Я не знаю як. Я вже й так на ліках. Останній обстріл мене знову поплавив
Шикаю і викаю• 17 июня в 00:00
Ответ дляРазгуляшка
Обіймаю вас 🫂
автор Разгуляшка • 17 июня в 00:01
Ответ дляБ´ю байдики
Не радує нічого. З психологом теж займаюся. Її поради погуляти по парку і пообні атися з деревами, повалятися на землі не діють.
АсобеннАя• 17 июня в 00:01
Ответ дляБ´ю байдики
Угу😔
А чего так? Умереть всегда успеете
кураГАЛЯ• 17 июня в 00:03
Зазвичай така фігня від нудьги буває, бо коли в тебе робота, хоббі, дитина, уборка стірка, а ще болячки, то не до суїциду
Б´ю байдики• 17 июня в 00:04
Ответ дляРазгуляшка
Потому что психологи - просто для поговорить. В таких случаях психотерапевт нужен
ОбережнаЯ• 17 июня в 00:04
Насправді це вже неабиякий сенс)

Б´ю байдики• 17 июня в 00:05
Ответ дляАсобеннАя
А чего так? Умереть всегда успеете
Тоже так думаю, да и глупо было бы. Жизнь сейчас не для всех, таким разбрасываться нельзя. Но много сложностей и ситуаций, которые ведут к выживанию, а не жизни..
Залатавая• 17 июня в 00:06
Ответ дляРазгуляшка
Шукайте психотерапевта який працює з доказовою обгрунтованою базою,кпт...а краще запитайте свого психіатра і він вам порекомендує до кого звернутися і яка саме терапія вам потрібна
Цветочница• 17 июня в 00:08
Удалено администрацией...
Любовь Калистратовна• 17 июня в 00:10
Ответ дляЦветочница
Удалено администрацией...
Жаль вас, такая злоба точно не от счастья. Счастливые так не пишут.
Копирайторша• 17 июня в 00:10
Ответ дляДівчина Гілмор
Да, согласна. Но если автора это держит, тоже ок
Шикаю і викаю• 17 июня в 00:11
Ответ дляЦветочница
Удалено администрацией...
Оце так має і казати психолог а то ідіть, ходіть, дерева обнімайте! Тьху!
Копирайторша• 17 июня в 00:11
Ответ дляШикаю і викаю
Такое. Вы бы доверили суициднику прикрывать спину вашего мужа в окопе?
Любовь Калистратовна• 17 июня в 00:11
Ответ дляРазгуляшка
Помните что это уже хорошо, значит личных проблем у вас в жизни нет
Шикаю і викаю• 17 июня в 00:12
Ответ дляКопирайторша
Хай вперед іде
Копирайторша• 17 июня в 00:13
Ответ дляШикаю і викаю
Хай вперед іде
Мдя
Шикаю і викаю• 17 июня в 00:14
Ответ дляКопирайторша
Мдя
Вони ж все одно на той світ вже зібралися, а бачте посадки штурмувати не хочуть. Парадокс