Відповів всім• 17 июня в 11:52
Золофт антидепресант
Вітаю.
Поділіться своїми історіями, хто приймав антидепресант Золофт ( або інші препарати з цією діючою речовиною)
Як заходили в нього, результат.
Дякую.
Як заходили в нього, результат.
Дякую.
Відповів всім
• 17 июня в 12:05
Ответ дляСережкинаЯ
Зараз приймаю. заходила з прикриттям, ефект подобається.
Тяжко було зайти? На якість життя вплинув?
Люблю кетчуп• 17 июня в 12:11
приймаю вже більше 1 року. Норм. Заходила з прикриттям (гідазепам).
В мене був стан як в ’тумані’, тому побочок не відчула. Чоловік теж приймає, побочок не відчув.
Хороший ефект відчула десь через місяця 2. Якість життя покращилась. Працюю з психотерапевтом.
Без Баяна• 17 июня в 12:33
Приймаю 1,5 роки, заходила навіть без прикриття (але в мене мінімальна доза). Ефект відчула десь через місяць після початку.
СережкинаЯ• 17 июня в 12:34
Ответ дляВідповів всім
Зайти ні, від гідазепаму одразу був ефект, потім золофт розкрився. На якість життя вплинув звісно. Я і так працювала з психотерапевтом, він мені і порадив до психіатра звернутися, але з ним я стала набагато ліпше спати, стала більш активною та життєрадісною.
Відповів всім
• 17 июня в 12:44
Ответ дляСережкинаЯ
Зрозуміло, нав´язливі думки негативні трохи прибрало?
Вся в кредитах• 17 июня в 12:50
Сотрудница принимала золофт, я видела, какая она была заторможенная в работе, спрашивала у меня каждый шаг, хотя эту работу знала и опыт у нее был приличный
Відповів всім
• 17 июня в 12:57
Ответ дляВся в кредитах
Може така побочка на початках прийому
СережкинаЯ• 17 июня в 12:59
Ответ дляВідповів всім
У мене була проблема не в навʼязливих думках, а в стані тривоги і постійної напруженості. То з цим впорався.
Відповів всім
• 17 июня в 13:16
Ответ дляБез Баяна
Забирає нав´язливі думки?
Без Баяна• 17 июня в 13:16
Ответ дляВідповів всім
Забирає нав´язливі думки?
Ну, в мене їх не дуже й було.....
Скажений гудзик• 17 июня в 13:17
на форумі є мільйон аналогічних тем (особисто писала про нього кілька разів тут) - задайте в пошуку і одразу отримаєте купу інформації ніж в новій темі чекати на відповіді.
Відповів всім
• 17 июня в 13:32
Ответ дляСкажений гудзик
Я знаю, я цікавилась
Весёлая морковка• 17 июня в 14:59
Сегодня первую дозу приняла - 25 мг, пока непонятно, у меня тревога сильная и навязчивые мысли. А у вас что, автор?
Відповів всім
• 17 июня в 15:10
Ответ дляВесёлая морковка
Нав´язливі думки, негативні, пригнічений настрій і думки.
Весёлая морковка• 17 июня в 15:32
Ответ дляВідповів всім
Ну вообще на реддите много об этом