Я_з_Франека• 17 июня в 13:28
Чим почистити кухонну витяжку (не фільтри)
Чи хтось знає засіб для витяжки, такий, щоб не змивати?
Маю на увазі саму основу, не фільтри. З фільтрами проблем немає, знімаю і мию
А коли мию основу по-перше тече всюда брудна вода (на варочну поверхню, на стільницю навколо, на стіну), по-друге в тій основі є такі місця, куди не дуже-то і доберешся, щоб пошурувати, а жир там збирається
Може є якась піна, яку можна нанести, почекати, а потім просто стерти, а не змивати водою?
Заздалегідь дякую
Морковна• 17 июня в 13:32
Всі антижири це каустична сода, якщо не змити при висиханні буде білий наліт. Можна не змивати, а витирати, тільки то потрібно буде робити багато разів, з постійним пранням ганчірки.
Намазюкана нішою• 17 июня в 13:35
Ответ дляМорковна
Піна антижир є у Сано
Если тот антижир ,который с красной кастрюлей на бутылке,то от него можно испортить все поверхности и вытяжку тем более .С ним только в перчатках и далеко не все можно им мыть
Я_з_Франека
• 17 июня в 13:36
Ответ дляЗаставляличка
петушком сбрызнуть и все
она же снимается
Кто снимается? Основа?
Она вмонтирована в мебель
В том-то все и дело....
Петушок имеется, но его нужно именно смывать водой
Она вмонтирована в мебель
В том-то все и дело....
Морковна• 17 июня в 13:37
Ответ дляНамазюкана нішою
Антижир він і є антижир, якщо є алюмінієві деталі то не можна, більше він нічого не зіпсує.
Я_з_Франека
• 17 июня в 13:37
Ответ дляНамазюкана нішою
У меня вытяжка эмалированная (основа), так, что не должно испортить
Вопрос в том, чтоб не смывать водой, а стереть тряпкой или салфеткой
Я_з_Франека
• 17 июня в 13:38
До речі, а може існують якісь серветки антижир?
Може я просто не знаю?
Морковна• 17 июня в 13:39
Ответ дляЯ_з_Франека
Все можна стерти, питання в тому, скільки раз треба стирати). Безпечної ефективної хімії не існує, якщо вона розчиняє жири, то агресивна.
Дама_с_коготками• 17 июня в 13:42
Ответ дляЯ_з_Франека
Піна працює чудово, але обов´язково працювати у гумових рукавичках
Я_з_Франека
• 17 июня в 13:43
Ответ дляДама_с_коготками
Красно дякую!
Зараз пошукаю, почитаю
Бо у відгуках до Сано прочитала, що треба ВЕЛИКОЮ кількістю води змивати...
Зараз пошукаю, почитаю
Зоя Жорівна• 17 июня в 13:50
Я_з_Франека
• 17 июня в 13:53
Ответ дляЗоя Жорівна
фото
Дякую!!
Може це якраз те, що мені треба!!
Ms. Dolly• 17 июня в 13:54
А я спирт з аптеки на ватні диски наносила і чистила жир і кіптяву на витяжці. Збо,таку все протирала, воно ніби розм´якшувала жир, а потім терла де треба.
Намазюкана нішою• 17 июня в 14:01
Ответ дляМорковна
100%
Ласкове телятко• 17 июня в 15:09
Ответ дляЯ_з_Франека
Кто снимается? Основа?
Она вмонтирована в мебель
В том-то все и дело....
Она вмонтирована в мебель
В том-то все и дело....
Автор, як роблю я, може це підійде й вам також )
Спочатку бризкаю простою сильно гарячою водою, навіть кип´ятком, ту всю поверхню основи, підставляючи тряпочки, щоб не текло вниз, бо звичайно воно тече, якщо не підставити щось
Може гаряча вода нічого не і дає, але чось впевнена, що так дієвіше 😏
Далі, хвилин через 5, бризкаю антижиром, звичайним, тільки не дуже сильним, наприклад Сано, Галакс і якийсь ще там дорогий - дуже сильні, не ризикую
Роблю Міламом або там які ще з Аврори, можна Сіф оранжевий, теж нормальний
Ну то вже по досвіду, якось по інтуїції знаю, який сильніший, а який слабший
Якщо вже є у вас дуже сильний засіб, можна злегка розвести водою
Пшикаю, теж підставляючи тряпку
Звісно, в захисних рукавицях, бо може шкіру пошкодити
Ну і десь хвилин на 10 залишаю +-
Потім спочатку витираю десь 5 серветками вологими оцей 1й шар бруду
Ну буває і більше, штук до 10 йде
А потім вже одразу начисто - якоюсь тряпкою або губкою
На все про все йде ну хвилин 20
А взагалі якщо протирати раз в день хоча б просто, то можна й не мити
Але я запускаю, а потім отак мию
Пшикаю, теж підставляючи тряпку
Ну і десь хвилин на 10 залишаю +-
Ну буває і більше, штук до 10 йде
На все про все йде ну хвилин 20
Але я запускаю, а потім отак мию
Я_з_Франека
• 17 июня в 22:55
Ответ дляЛаскове телятко
Пшикаю, теж підставляючи тряпку
Ну і десь хвилин на 10 залишаю +-
Ну буває і більше, штук до 10 йде
На все про все йде ну хвилин 20
Але я запускаю, а потім отак мию
Пшикаю, теж підставляючи тряпку
Ну і десь хвилин на 10 залишаю +-
Ну буває і більше, штук до 10 йде
На все про все йде ну хвилин 20
Але я запускаю, а потім отак мию
Дякую
Спробую також