ФрекенБок• 17 июня в 23:21
"Тілам росіян не місце на нашій землі". Олексій Юков, Плацдарм
Пошуковий загін «Плацдарм» щодня працює там, де закінчується життя і залишається лише смерть.
Вони повертають не просто тіла — вони повертають імена та пам’ять. Даючи шанс родинам нарешті поховати своїх близьких і припинити нескінченне очікування.
У цьому сюжеті — ексклюзивні та шокуючі кадри: огляд тіл загиблих російських окупантів, евакуйованих із зони бойових дій. Це процедура, яка є частиною війни, але майже ніколи не потрапляє в кадр.
Ця робота також дозволяє повертати в Україну тіла наших загиблих захисників. І саме тут кожне тіло — це шанс для родини попрощатися і з честю поховати свого героя.
Так виглядає війна без цензури — і її фінал для тих, хто прийшов на нашу землю зі зброєю.
ФрекенБок
• 17 июня в 23:54
Ответ дляАстановитесь
Удалено администрацией...
Ви я так бачу про ПЛАЦДАРМ вперше по діагоналі почитали?
Подивитися не пробували, перед тим як претензійно нарізати задачі?
Йдіть поможіть.
Астановитесь• 18 июня в 04:43
Ответ дляФрекенБок
Йдіть поможіть.
Удалено администрацией...
ФрекенБок
• 18 июня в 15:34
Ответ дляАстановитесь
Удалено администрацией...
Якби справді дивились, то того би не написали.
Астановитесь• 18 июня в 16:11
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...