Репетиторша• Изменено 18 июня в 14:00
Не те щоб я сильно вірила в магію, але ситуація відверто дивна
Ми живемо в звичайному багатоквартирному будинку. Нещодавно мій чоловік повертався з роботи і наш сусід з будинку (чоловік на пенсії років 65) дав йому шматок хліба, сказавши що то з церкви. Не надала б тому значення, але ми з ним тільки вітаємося коли бачимо в будинку і все; і чоловік той не побожний, в церкву не ходить зазвичай і шмат хліба не малесенький, котрий в церкви нарізають, а буквально на всю долоню.....навіть не знаю як на таке реагувати
Лупаю цю скелю• 18 июня в 14:50
Ответ дляРепетиторша
хаха, смішно) та не хотів брати, а той всунув, не скаже ж йому ’Йдіть в сраку’
Ваш чоловік точно дорослий?
Мульйонерша• 18 июня в 15:04
Ответ дляАлина-1240
И автор, если б сосед что то умел, он бы жил в отменном доме, и явно б не хлебчик соседям раздавал😃
Та ладно, в отменном доме...скажете таке.
У нас сусідка була стара баба в хатці мазанці, яка бігала в церкву і все життя люди казали вона займалась поганою магією.
Якось батьки йшли з роботи. Вона вискрчила на зустріч розпатлана, рвала на собі волосся, якісь слова молитви чи не молитви шептала. Пепекрила їм дорогу і не пускала. Вони її відштовхнули і відійшли. Вона бігла за ними, рвала листя дерев і траву на обочині і кидала вслід.
Тої ночі мама казала думала помре. Її то в жар, то в холод кидало. Тіліпало. Тиск то падав, то підіймався. Обливало потом. Під ранок батько дав свяченої води, обмив її і попустило.
Хз що то було.
І помирала та баба кілька днів кричала
Хз що то було.
І помирала та баба кілька днів кричала
Наивная Хо• 18 июня в 15:21
Ответ дляБорисфенка
Таке враження, що всі не в Україні виросли.
Так, це давні язичницькі обряди, які були асимільовані християнською церквою і нині тривають у такому дивному вигляді - обряд є, сенс втрачено.
Наверное и хлеб в теме , это тоже обряд, но сейчас так все напугали, что дуют на воду!
А я с Рио-де-Житомира!• 18 июня в 15:22
Это переклад на еду. А вы ещё и домой притащили. Болячки, нищета - вот что перекладывают на хлеб.
Алина-1240• 18 июня в 15:31
Ответ дляМульйонерша
Хз що то було.
І помирала та баба кілька днів кричала
Хз що то було.
І помирала та баба кілька днів кричала
Банальный перепуг
люблю_тортики• 18 июня в 15:47
Божечки
ну взяв чоловік хліб, викиньте і забудьте. Але навіщо автору прості рішення... треба мисливців на привидів визивати
Сама собі лікар• 18 июня в 15:56
Ответ дляНаивная Хо
А что здесь такого чаривного?? Вы знаток в этой теме , остальные не в курсе, поэтому и пишут свои комментарии
Но вы в том числе тоже написали про язычество и их обряды.Кто на самом деле знает, это надо делать или нет, и зачем это делать ?
Эта скучающая немецкая тупая баба ни в чем не знаток, но орет громко с видом доки. Ну слушайте ее, мне пофиг. НО потом не нойте и не голосите’ что происходит’
Христя в тiстi• 18 июня в 16:40
А магия тут при чем? Ну дал и дал, не ешьте, не понятно кто его в руки брал и дело с концом.
Репетиторша
• 18 июня в 18:02
Ответ дляСнідаю авокадо
Я, например , верю в людей верящих в ’магию’ и вот если человек с искренней верой хочет сделать Вам плохо, Вы это понимаете, то даже если магии не существует, то существует психосоматика. Это уж поверьте, вот в данном конкретном случае Автора темы: она начнет его пилить, зачем взял, он будет злиться, что его поучают как малого ребенка и понеслось как снежный ком, в итоге развод, а кто виноват? Правильно, сосед с куском хлеба из церкви.
і я його не повчала і тим більше не пилила; та й він вже і не памятає про той хліб, напевно
Репетиторша
• 18 июня в 18:08
Ответ дляНаивная Хо
Автор у этого мужика жена есть, почему именно сосед дал хлеб мужу?
так, в нього є жінка, чому так - не знаю, от і написала порадитись. Але тут чомусь вважають, що я істеричка і вже почала пиляти чоловіка🙈
Репетиторша
• 18 июня в 18:12
Ответ дляВидна міленіалка
звідки ви знаєте, що він в церкву не ходить і не віруючий, якщо тільки вітаєтесь з ним? І який саме шмат хліба, відломаний, відкушений, чи просфора? Хожу в церкву, то часто після служби та паніхіди роздають людям різний хліб, якщо його багато і в цьому нічого страшного немає
відрізана приблизно половина скибки хліба. Знаю про цього чоловіка давно, він завжди був трохи нечистий на руку, не одні люди з ним судились по судах, і з роботи його в свій час вигнали. Також, знаю, що зловживає...В нас маленьке місто, тому багато що про кого відомо
Репетиторша
• 18 июня в 18:15
Ответ дляМульйонерша
Хз що то було.
І помирала та баба кілька днів кричала
Хз що то було.
І помирала та баба кілька днів кричала
Боже Милостивий, яких тільки історій не прочитаєш...дай Бог, хоч тут би якоїсь дурниці не зробили, бо аж страшно стає
Репетиторша
• 18 июня в 18:16
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так не знав чоловік, він взагалі в таке не вірить, це я трохи тепер нервую....
А я с Рио-де-Житомира!• 18 июня в 19:41
Ответ дляРепетиторша
Насильно вкладывал что-то в руку - тут даже знать ничего не нужно. Делайте диагностику на наличие чего-то.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 июня в 19:43
Ответ дляМульйонерша
Хз що то було.
І помирала та баба кілька днів кричала
Хз що то було.
І помирала та баба кілька днів кричала
Силу не передала, поэтому умирала так. А то была попытка отдать ее