Мяо мой мяо• 18 июня в 14:46
Начала заниматься спортом, и теперь вернулись беспокойные ноги. Магний?
Я так понимаю организм надо поддержать дополнительными витаминами? что попринимать?
Сижуревувшоке• 18 июня в 15:03
Магний, железо и омега 3 с вит д, вроде весь набор. Только на железо и вит Д лучше предварительно анализ сдать.
Мяо мой мяо
• 18 июня в 15:09
Ответ дляСижуревувшоке
спасибо)
Дідова баба• 18 июня в 15:29
Ответ дляСижуревувшоке
В мене неспокійні ноги. Феритин 79, віт Д 35, магній постійно приймаю, фактично цілий рік. Омегу пила, масло криля пила. Я вже не знаю щоб його такого випити, щоб кожної ночі не прокидатися від тих ніг.
Мяо мой мяо
• 18 июня в 17:04
Ответ дляДідова баба
может проблема с венами? тромболог?
Сижуревувшоке• 18 июня в 17:56
Ответ дляДідова баба
А може типу цілий комплекс спробувати, у мене теж були дуже неспокійні, дергалась так, що кішка взлітала по декілька разів за ніч, чоловік якось звик🤭, я все комплексом робила, медитації, в мене мішечок з лавандою під подушкою, мʼятний і ромашковий заспокійливий чай ввечері, ніякої кави, чорного чаю і шоколаду, теплий душ, теплі носки (зараз не дуже актуально, звісно), дихання, і прибрати телефон за годину до сну, може вдасться так заспокоїти нервову систему🤗⠀