Указка• 18 июня в 19:41
Неврит глазного нерва
У мамы случился. Кто сталкивался, напишите что делать ? Кому что помогло?
Понятно что мама ходит по врачам с этим. Но я хочу послушать информацию от людей кто с этим сталкивался.
Дикая Роза• 18 июня в 20:22
Неврит зорового нерва - це запалення зорового нерва. Є декілька причин розвитку НЗН - демієлінізуючий процес (розсіяний склероз), цукровий діабет, гіпертонія, деякі аутоімунні захворювання, дефіцит вітаміну В12, інфекція, нейроінфекція.
Потрібно пройти МРТ головного мозку з контрастом, щоб виключити або виявити димієлінізуючий процес. Так як НЗН один із симптомів РС.
Окрім офтальмолога, потрібна консультація невролога.