Сизоока бестія• 19 июня в 20:24

Який у це тип старіння?

Ші каже деформаційний, але набряків наче немає у мене
Пліснявілий сир• 19 июня в 20:56
Ответ дляСизоока бестія
Та вже майже пролетів, вже 30 на носі. А я не мала нормальної роботи, тільки виснажливу фізичну, я ще й повільна і з поганою координацією
30 це ще молодість,повірте,спробуйте змінити щось у житті,можливо є вільні гроші на навчання,та з часом змінити професію,спробуйте познайомитися з якимось чоловіком цікавим,якщо є бажання на це..Я розумію що після фіз.роботи не завжди є час та сили на навчання,та побачення,але хоча б б почніть рухатись у якомусь напрямку.Але для початку звичайно раджу вам виділити час і гроші на психотерапевта,можна онлайн,підвищити самооцінку вам конче необхідно,як і розібратися з іншими вашими питаннями.

автор Сизоока бестія • 19 июня в 20:56
Ответ дляНафаня Маня
То ви жити не збираєтеся, то про старість думаєте.
Ви вже опрєдєліться якось)
Не хочеться жити довго, бо я розумію, що життя не дуже буде в плані якості. Але немає 100 способу, що план б вдасться, на жаль
Єдина Країна• 19 июня в 20:56
Блін, та зробіть вже нормальну зачіску, ну скільки можна з тими кислями на голові ходити. Менше дурних думок про типи старіння в голову лізтиме.
Скажений гудзик• 19 июня в 20:58
Ну обвисає потрошку
автор Сизоока бестія • 19 июня в 20:59
Ответ дляСкажений гудзик
Ну обвисає потрошку
Значить, деформаційний?
СhanelKa• 19 июня в 21:04
У вас якийсь нудний тип старіння
Страждальний
Рассказница• 19 июня в 21:06
По намечающиеся брылькам. Скорей всего птозный / деформационный
автор Сизоока бестія • 19 июня в 21:12
Ответ дляРассказница
Це я розумію до років 40 тримається і все?
Рассказница• 19 июня в 21:13
Ответ дляСизоока бестія
Как держится все индивидуально

автор Сизоока бестія • 19 июня в 21:21
Ответ дляРассказница
Как держится все индивидуально
а від чого це залежить?
Рассказница• 19 июня в 21:25
Ответ дляСизоока бестія
а від чого це залежить?
Генетика ,образ жизни,настрой и т.д
КоКоКоКоКоКо...• 19 июня в 21:44
Ответ дляСизоока бестія
я тему не для того створила
Вы болеете, садо-мазо?
Или Вам платят англосаксы за эту х-ню чтобы нас окончательно свести с ума
КоКоКоКоКоКо...• 19 июня в 21:46
Ответ дляСаджу все зарання
Этот тип старения называется безделие , первые симптомы сумасшедствие . Немецкие пособия до добра не доводят
тут хуже, мы их колония теперь- британия. Они девушку довели до белого каления
автор Сизоока бестія • 19 июня в 21:56
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вы болеете, садо-мазо?
Чого? Я просто хочу підготуватися до старіння
КоКоКоКоКоКо...• 19 июня в 21:57
Ответ дляСизоока бестія
Вам до старости как до луны рачки
автор Сизоока бестія • 19 июня в 22:26
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вам до старости как до луны рачки
Ні, час летить. Нещодавно було 18, а вже 28
автор Сизоока бестія • 20 июня в 00:05
Ответ дляПліснявілий сир
я вже не відчуваю себе привабливою. Плюс не знаю як поводитися з чоловіками. У мене майже немає такого досвіду