Закуйовджена життям• 20 июня в 15:07
Я іду з сімʼєю/дітьми на море, щоб:
Готельний - це «полежать на пляжі, поплавати, позасмагати; поїсти в готелі; відіспатися; бажано авіапереліт, бо хочеться швидше; бо важко вести машиною дитину 3000-4000 км з ночівлями то тут то там»
Туризм - це машиною виключно; щоб бути мобільним, мати можливість дослідити всі пляжі локаціі, а бажано і сусідні міста, і не пляжі, а шукати «локаціі» і щодня щось цікаве.
Зробіть вибір:
вже голосів:
готельний відпочинок
туризм