Возможно ли пользоваться купленными поездками на Киев Смарт Кард без использования карты? С помощью НФС? Как? Карту потеряла, поездок было много, жаль, она нужна сейчас, не пойму как ее оцифровать, помогите, пожалуйста.
Домашка• 20 июня в 16:23
Куаркод створювати , якщо він створений, але не використаний, поїздка повернеться на картку
Домашка• 20 июня в 16:26
Можна ще придбати фізичну картку і перекинути поїздки на неї, але в липнч підвищення проїзду, вам вигідно мати кілька карток заповнених поїздками по-максимуму.
Ответ дляДомашка
Дякую, зараз спробую.
А чому вигідно мати саме декілька? Придбані заздалегідь поїздки не будуть працювати після підвищення цін, чи я помиляюсь?
Домашка• 20 июня в 16:34
Ответ дляКозюб
Дякую, зараз спробую.
Поїздки лишаються після підняття ціни, це точно.
На одну картку можна купити лише 100 поїздок, не більше. Ми перед кожним підвищенням кілька карток поповнюємо.
Ответ дляДомашка
Я думала максимум 50, (принаймні так було за моє останнє поповнення, так це давно було).
А можна мати їх декілька на одну й ту саму особу?
Якщо вони діятимуть, то це ж якийсь час напевно. Краще дізнатись коли їх вже не можна буде використати
Домашка• 20 июня в 16:59
Ответ дляКозюб
Діють рік з останньої використаної поїздки, використати один qr-квиток і можна ще рік не користуватися, поїздки зберігаються.
Так, у мене їх 4
Ответ дляДомашка
Так, у мене їх 4
Я зрозуміла, дякую дуже що сказали, бо в мене остання використана поїздка була майже рік тому. Я вже була готова бігти купляти карти і їх поповнювати.
Дуже вам вдячна, питання щодо фінансового стану зараз стоїть дуже гостро, а тут ще це подородчання, не очікувала взагалі поки своїми проблемами була зайнята. Тому втратити можливість заощадження - просто страшно вже.
Будь-ласка, скажіть ваше ім´я, щоб під час молитви називати, намагаюсь щоденно зберігати вечірні та ранкові правила.
Здоров´я та сил вам і Вашій родині, близьким.
СолодкаБулочка• 20 июня в 17:13
Регистрируете свою физическую карту по 4 значному коду в Киев Цифровой. После утери физической карты, блокируете ее, и переносите поездки на новую. Можете не покупать физическую, а купить виртуальную. И поездки с утраченной карты перенести на виртуальну.ю.
Ответ дляСолодкаБулочка
Спасибо большое!