ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 20 июня в 20:32
Чи дійсно ліцеї з творчим напрямком слабкі у плані знань?
Доброго вечора.
Планую дитину давати у Мистецький Ліцей "Зміна", що у Києві по вул. Краківська, 20.
Но свекруха вщент розкритикувала, що оці всі творчі напрямки дурня і треба давати або з напрямком математики, іноземних мов, інформатики або на крайній випадок звичайну школу. А ці творчі ліцеї для творчих дітей, які не розраховані на сильне навчання.
Дівчата, як Ви думаєте чи дійсно це так?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, творчі ліцеї це слабі НЗ
Ні,творчі ліцеї не гірші інших
Інше.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 июня в 20:50
Ответ дляSeehund
В 6 лет уже видно к чему ребенок более расположен, хотя бы технарь он или гуманитарий, если родители, конечно интересуются этим.
Наче цікавлюся. Порадьте по яким признакам аналізувати?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 июня в 20:58
Ответ дляSeehund
Как чтение идёт, как к цифрам и счету относится, что ребенку интересно. В какие игры любит играть, какие вопросы задает.
Зараз дочці 5.5 читає, пише, рахує від 1 до 100.
З занять любить малювання, ліплення пластиліном, з ігор машинки, настолки, лего. Ну і пісочня досі актуальні.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 июня в 20:58
Ответ дляSvitlo_
Не може такого бути. Закон забороняє.
Мені так сказали.
Туся муся• 20 июня в 21:10
Полностью поддерживаю пост 19.
Главное - хороший первый учитель и коллектив, атмосфера. Думать о будущем ребенка в начальной школе очень рано. Еще впереди кружки, поиски себя и новые увлечения.
Мальовнича даль• 20 июня в 22:38
Знання залежать в першу чергу від здібностей дитини.
В одному й тому ж самому класі може бути дитина, яка знає предмет добре, знає погано, не знає взагалі і знає на достатньому рівні.