Личко Невеличке• 21 июня в 19:27

Хтось бачив в живу такий

Як Вам спати на такому, посадка зручна? Обрати 2 варіанта можна
Зробіть вибір:
вже голосів: 23
Зручний
Не дуже
Норм варіант
Шукати ще
Заставляличка• 21 июня в 20:04
Ответ дляЛичко Невеличке
З чоловіком ми спали і на 120 норм було, а тут місце 145 см
дивіться викатні дивани. ми спали на такому декілька років, було зручно. і вони більш менш компактні.

Заставляличка• 21 июня в 20:04
Ответ дляДобротная
Укрізра? Шо це таке?)
укрізрамеблі.
Заставляличка• 21 июня в 20:06
Ответ дляЛичко Невеличке
Перепрошую, а які вони.. теж такий механізм?
в них є викатний диван Балі і Еван. в мене Сапфір і Ям.
в Константи є нормальні дивани. це що ви дивитесь, ну якесь зовсім не для комфортного сну.
Кофе в лобби• 21 июня в 20:16
Ответ дляУраганнаЯ
А вы в палатке на каремате привыкли?
В подвале на одеяле в марте 22го. А что, завидуете?
Кофе в лобби• 21 июня в 20:13
Ответ дляЗлива інформації
там матрас сплошной, точно так же как и вы на кровати
Та я не в том смысле. Каждое утро убирать постель, складывать диван, вечером снова раскладывать, стелить постель. Геморрой же
автор Личко Невеличке • 21 июня в 20:14
Ответ дляЗаставляличка
Спали на викатному, чи на такому дивані?
Заставляличка• 21 июня в 20:16
Ответ дляЛичко Невеличке
на викатному, такого ж плану. купували на Юності, був дуже зручний.
Заставляличка• 21 июня в 20:17
Ответ дляКофе в лобби
в мене є ліжко. кожного ранку вбираєм одіяла, подушки і заправляєм покривалом. все те саме.
Кофе в лобби• 21 июня в 20:19
Ответ дляЗаставляличка
Ого! Я для такого слишком ленивая, одеяло встряхнула, разровняла и все

Язвочка• 21 июня в 21:11
У меня подобный из Икеи. Раскладушка хорошая для гостей, но сама я бы не спала каждый день на таком тонком матрасе.