Гірчинка• 22 июня в 13:02

Пляж, Київ, порадьте

Кияни, порадьте, будь ласка, з вашого досвіду, не виїжджаючи за територію міста.
Пляж або відповідне місце, де можна відпочити у тіні, бажано з лежаками, у спокійному місці, без шумних компаній. Були на дитячому пляжі у Гідропарку. Цікавить щось схоже, можливо навіть за невелику плату.
Бар, дитячі гірки - не обов´язково.
Щиро вдячна заздалегідь.
Нульовий сантиметр• 22 июня в 13:04
Оболонь

ПолБатона• 22 июня в 13:06
Лежаки предполагают плату. Ну и спокойное место без шума - тоже значит там должно быть за деньги, потому что на бесплатных пляжах аншлаг и шум
автор Гірчинка • 22 июня в 13:25
Ответ дляНульовий сантиметр
Оболонь
Де конкретно. Прошу локацію
автор Гірчинка • 22 июня в 13:25
Ответ дляПолБатона
Я це розумію. Прошу конкретну локацію