Луковая• 22 июня в 16:26

Коли краще подорожувати до Львова? Осінь чи зима? Коли гарніше?

Заставляличка• 22 июня в 16:26
Зимой холодно, вы сильно на улице погуляете при такой зиме, как была в этом году?

Аленький носочек• 22 июня в 16:28
Травень, вересень
Кузякин• 22 июня в 16:31
Конец апреля идеально
Угги_в_горошек• 22 июня в 16:35
Була в усі пори року. Якщо ви любите Львів, як люблю його я, то він прекрасний.
Якщо вперше, то ідеально, як на мене , червень липень.
Заставляличка• 22 июня в 16:37
Ответ дляУгги_в_горошек
А мне конец сентября - начало октября нравится. Еще тепло, но не жарко, желтые листья - красота. В июле как-то поехала, не поездка, а пытка получилась. По той жаре ходить на экскурсии - испытание. Помню, думала, что где-то по дороге упаду и не встану
MacOS-ница• 22 июня в 16:40
Не в жару, не зимой. Дальше домысливайте сами
Аленький носочек• 22 июня в 16:42
Ответ дляУгги_в_горошек
червень липень останні роки спекотно у Львові
Але плюс в меншій кількості людей по вулиці через спеку , через відсутність студентів, через відпустки
Gvenna• 22 июня в 17:44
Львів це ж не про природу, а про архітектуру більше. Восени тепліше й дні довші, ніж взимку.
Своего не предлагать• 25 июня в 22:31
осінь
ну або весна, щоб не спека.
у Львові багато парків, та і зелені вулички краще ніж взимку