ГрайливаКиця• Изменено 22 июня в 19:49
Закохався чоловік, переслідує, що робити?
Півроку знайомі з чоловіком. Наші відносини були на рівні просто знайомий привіт-папа. Пару місяців назад він зізнався, що шалено кохає мене, пропонував заміж. Я відмовила. І з кожним разом його напор все більше і більше. Він бігає до мене на роботу, підстерігає під роботою, домом. Дзвонить, пише постійно. Це просто терор. його блокую, він це робить з інших номерів. Сьогодні підстеріг під домом і почав ридати і благати, щоб я була з ним. В людини щось із психікою вже таке враження. Що робити?
КондуктЕр тролейбуса• 22 июня в 19:51
Ответ дляГрайливаКиця
Не підлягає призову
Тоді просто дайте і він відчепиться. Бісноватий.
Файна_зупка• 22 июня в 19:51
Майже нічого не можна зробити, хіба попросити іншого мужика ( брата, тата і тд) попросити з ним поговорити.
ГрайливаКиця
• 22 июня в 19:51
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ні, дякую
ГрайливаКиця
• 22 июня в 19:51
Ответ дляФайна_зупка
Я казала, що в мене є хлопець, а він каже що йому плювати на це, значить відіб’є
КондуктЕр тролейбуса• 22 июня в 19:52
Ответ дляГрайливаКиця
Бісноватий.
ГрайливаКиця
• 22 июня в 19:52
Ответ дляФиктивная
Стремно, если честно( мало ли, что учудить может...
Так, страшно мені теж
Love_Love_Love_• 22 июня в 19:52
Ответ дляГрайливаКиця
Не казала, а незай з ним поговорить інший чоловік
Сито для думок• 22 июня в 19:54
Ооо, это только пропасть вам нужно с его горизонта, чтоб он поменял вас на другую жертву.
Белая и пушистая• 22 июня в 19:54
Преследование какое то, попросить участкового поговорить как вариант?
КондуктЕр тролейбуса• 22 июня в 19:55
Ответ дляБелая и пушистая
Як варіант!
Уходя дверю не хлопать• 22 июня в 20:01
Ответ дляГрайливаКиця
Не підлягає призову
Воно й видно що не підлягає призову по стану здоров´я. Психічно хворий. Остерігайтеся, сталкери -- дуже небезпечні люди.
СКИБИДЫШь• 22 июня в 20:04
Сделайте ему котлеты и борщ в банке, спрашивайте, как покушал и покакал вчера, будьте мамкой, такие отпугивают мужчин.
СКИБИДЫШь• 22 июня в 20:05
А если серьезно, то либо полиция, либо другого мужчину найдите себе хотя бы на время на сз и скажите, что вы по уши влюблены в того мужчину и ходите с ним
СКИБИДЫШь• 22 июня в 20:06
Не разговаривайте с ним, ничего не отвечайте, у него пропадет интерес, не будет смысла тогда вам что-то говорить и преследовать вас
ГрайливаКиця
• 22 июня в 20:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Та нема кому
ГрайливаКиця
• 22 июня в 20:12
Ответ дляСито для думок
Я йому не відповідаю, блокуючи. Але він мене вистежує
ГрайливаКиця
• 22 июня в 20:13
Ответ дляСамохвалова
Будет преследовать, напишите заявление на него.
Та ні, бо кажуть що він же вас не вбив
ГрайливаКиця
• 22 июня в 20:13
Ответ дляОпля Картопля
ну выкиньте шо-то такое, после чего он сам вас забаиться
Наприклад?
ГрайливаКиця
• 22 июня в 20:14
Ответ дляСКИБИДЫШь
Його навпаки приверне
Файна_зупка• 22 июня в 20:16
Ответ дляСамохвалова
Завжди було цікаво хто дає такі дуреі поради
ГрайливаКиця
• 22 июня в 20:16
Ответ дляСКИБИДЫШь
Є хлопець. Але говорити з ним він не збирається. І цьому, що переслідує казала що є хлопець. Але він сказав що всерівно
ГрайливаКиця
• 22 июня в 20:17
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я так і роблю
Але в нього де більший інтерес з кожним днем таке враження