Єдина Країна• 23 июня в 01:50
Кто недавно ездил отдыхать
Например Турция. Сколько реально надо денег на нормальный отдых? Без особых изысков но и не совсем бедно. Помимо путевки и проживания (на это цена и так понятная), чисто на расходы, развлечения? Если это семья мама + ребенок?
Капітанша• 23 июня в 02:18
Все зависит от вас. Вы хотите развлечений каждый день? Дорогих или бюджетных?
Я последний раз с ребенком ездила в 2022 в Марса Алам. Поехали на экскурсию на яхте смотреть морских коров и черепах. Рифы обалденные, коровы с черепахами тоже. Дочь аж пищала от восторга. Но всю обратную дорогу ее рвало из за качки, яхта была не большая, колбасило конкретно. Мы приехали в отель как выжатые тряпки. И решили обе, что ну его нафиг. Ездили на на 10 дней. Одной этой экскурсии мне хватило на весь отдых.
100pudov• 23 июня в 02:18
Ответ дляМастерЮля
Я з вами згодна. Не плаваю в басейні ніколи. Але, якщо є цікаві гірки - дитині подобається, не постійно , звичайно. Ще стрибати любить в басейн. Це так, по дорозі на море можемо зупинитися на 20 хв
Мої в морі стрибають, пірнають, катаються
100pudov• 23 июня в 02:19
Ответ дляИ.О. людини
у нас на осень аренда на месяц возле мое, сейчас возле дома
У Вас, мабуть, діти дошкільнята?
МастерЮля• 23 июня в 02:21
Ответ для100pudov
Мій теж. Але і від гірок не відмовляється) співвідношення море/ басей десь 9:1
Але ж ми говоримо про те, чи варто багато часу проводити за межами готелю і , відповідно, витрачати на це гроші. Для мене - не варто. Просто вибираю великий хороший, зелений готель. Там все для мене є. Я обожнюю на морі саме море.
И.О. людини• 23 июня в 02:20
Ответ для100pudov
У Вас, мабуть, діти дошкільнята?
6 и 11, тут тусовка..они на самовыгуле
удаленка школьнику
Фрекен бок• 23 июня в 02:21
Ответ дляЄдина Країна
Нет, почему? Но это же не значит что за пределы отеля ни разу за отдых не выйти. Это как-то уныло..🙁
Обычно в курортных городах / поселках, выход за пределы отеля - это поход за сувенирами, что ребенку не сильно интересно, или в аквапарк, если в вашем отеле нет его. А так в Турцию ездят нв море и ол инклюзив. И летом там ужасная жара, в большинстве регионов еще и влажность высокая. То еще удовольствие гулять по жаре с ребенком.
Вы не читали, сколько женщин-туристок пропадает в Турции?
100pudov• 23 июня в 02:22
Ответ дляИ.О. людини
6 и 11, тут тусовка..они на самовыгуле
удаленка школьнику
Мої старші, обоє школярі, осінь відпала, (((( а раніше лише восени море закордонне, влітку - наше, яка краса була.
И.О. людини• 23 июня в 02:23
Ответ для100pudov
..раньше сел и полетел, сейчас набраться сил нужно
КАПСЛОЧНИЦА• 23 июня в 02:23
Ответ для100pudov
Бо в них був олл, вони з готеля не виходили. Ми б теж фукали, якби сиділи в готелі.
Залежить в якому готелі ви б сиділи не уявляю як можна фукати десь в Maxx Royal чи Clup Prive
100pudov• 23 июня в 02:26
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Не знаю про що ви, мені ці назви не говорять нічого. Мені нудно в готелі, не уявляю, що там робити в тому готелі, я б за два -три тижні здуріла в гетто сидіти.
МастерЮля• 23 июня в 02:26
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Отож. Ніколи не фукаю, мені не сумно і є чим зайнятися в готелі.
Фрекен бок• 23 июня в 02:30
Ответ для100pudov
В таком случае едут не в отель, а в апарты и сразу столько развлечений: продуктов из супермаркета наносить, еды наготовить, самой стирать, убирать 😀 Вообще не скучно!
И.О. людини• 23 июня в 02:30
и я недавно поняла что концпцию отдыха нужно менять, не детей а себя.мне нужно в санаторий и мужу, мы сдурели.
осенью дед повезет внуков, я пасс мне нужен санаторий привет с ссср, ваннами, вытяжкой хребта и т д
мне 34, сдохнуть я могу без починок
100pudov• 23 июня в 02:35
Ответ дляФрекен бок
В тижневі поїздки на канікулах осінніх-зимових-весняних так і їздимо, дуже зручно, в апартах лише сніданок, щось просте, або готове, іноді діти ще вечеряють. На море їздимо виключно в готелі, лише раз були в апартах, зовсім ненапряжно, навпаки зручно, можна одяг прати скільки хочеш і коли хочеш, і теж лише снідали вдома.
Ядвига Юсьлегко• 23 июня в 02:35
Ответ дляФрекен бок
Чому ж? Екскурсій купа є, аби гроші були на вче це.
Фрекен бок• 23 июня в 02:38
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Если ездить на кучу экскурсий, то моря того не видишь. Прям такое удовольствие часами в автобусе переть на экскурсию, когда можно наслаждаться морем. Еще и с ребенком. Одна экскурсия за поездку - максимум
МастерЮля• 23 июня в 02:53
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Гроші є. Але екскурсіі на літньому морському відпочинку мене втомлюють.
Якщо це, наприклад, Іспанія, ми відпочиваємо на морі виключно днів 12-14, так , за межі готелю виходимо, але нікуди транспортом не їздимо. Потім живемо днів 4 в Барселоні і там вже саме екскурсії, по місту погуляти і все таке.
В Хорватії так само. Море, сосни, цикади. Поїхали на пів дня в Оміш погуляти, на фортецю піднятися, сувеніри купити. І на пів дня в Спліт. Все, мені достатньо екскурсій. Тим більше, я вже там раніше бувала не раз.
Але це не про Туреччину
Ядвига Юсьлегко• 23 июня в 02:54
Ответ дляМастерЮля
Але це не про Туреччину
А мене утомляє сидіти 14!! Днів на 1 місці і маршрут море-номер.
МастерЮля• 23 июня в 02:58
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так, всі ми різні. Мене в спеку будь-які пересування автобусом особливо - втомлюють страшно. Інша справа освнь-весна. Там вже любимо саме екскурсійно-пізнавальні поіздки (Венеція , Париж тощо)
Ну і я написала, що в якусь одну поїздку ( от були в Сіде в старому місті) і в Ленд оф ледженс їздимо за 14 днів
100pudov• 23 июня в 03:36
Ответ дляМастерЮля
А авто чому не берете?
Злюка-закусюка• 23 июня в 05:50
Ответ для100pudov
Жодного разу не плавала на відпочинку в басейні. В Аквапарку була один раз 18 років тому в Болгарії. Навіщо їхати на море, щоб плавати в басейні.
Аха ха, мы в прошлом году с подругами и подростками так отдыхали, у бассейна,они на горках, на море не ходили вообще. Офигенно отдохнули ,как немцы,которые тусят у бассейна весь отдых
задумчивая мордочка• 23 июня в 05:51
Ответ дляМастерЮля
Ми їздимо на 14 днів. Якщо дуже спекотно, то одна якась екскурсія може бути в межах 1-2 години. Ну і в Ленд оф Ледженс. Якщо спекотно, то саме море - головний відпочинок. Любимо саме так
Це якщо мова про Туреччину саме
Ми з чоловіком літали на 5 ночей чи 6 ночей-діти ще були маленькі і ми їх залишили вдома. За цей час були на 2 єкскурсіях. Наші знайомі-на 3.
МастерЮля• 23 июня в 06:51
Ответ для100pudov
А авто чому не берете?
Не хочу) Мені цього вдома вистачає
Снідаю авокадо• 23 июня в 07:25
Ответ дляФрекен бок
Курочку пожарить
Фляшка на трьох• 23 июня в 08:01
Ответ для100pudov
А сенс тоді їхати кудись?
На море. От я наприклад не люблю екскурсії, ранні підйоми, десь день ходити по жарі. Для мене відпочинок- це коли тебе нагодують, приберуть потім, я полежу на пляжі, покупаюся в морі, потім обід, трохи поспати у басейна і знову на море. Ввечері максимум десь прогулятися годинку біля готелю по вуличці. Тому готелі беру максимально комфортні, з великою територією
Пускаю бісики• 23 июня в 08:25
Ответ для100pudov
Сім днів, то знущання, а не відпочинок.
Ой ти бозi
НетЕщеНаверное• 23 июня в 08:45
Ответ для100pudov
У вас наверное детей нет. У нас каждый отдых, это либо отель с аквапарком должег быть, либо американские горки в доступности)
Залетна Я тут• 23 июня в 09:06
Ответ дляЄдина Країна
Ну так то это не очень интересно
Там с гтеле все предусмотрено, чтоб было чем заняться и детям, и взрослым. Поэтому в Турцию едут на море, в жару экскурсии- это мазохизм, а денег надо ±1000 евро на человека в неделю.
Злюка-закусюка• 23 июня в 09:10
Ответ дляЄдина Країна
Ну так то это не очень интересно
Так у каждого свой отдых