Ні грама• 23 июня в 07:34
Люди
Тільки не давно скачала і почала іноді читати....Чогось мене там всі так дратують. Ну майже всі. Особливо жінки з постами - от нащо говорити що виглядаєте в 37 на 27, якщо це не так. Ось я в 37 так і виглядаю на 37...і виставляє фото де вона явно виглядає молодше свого віку...І їй починають співати дифірамби і також свої фото кидати в надії що хтось похвалить.
4
2
Винник• 23 июня в 07:37
Там як попасти на такі бесіди? Дивний той Тредс.
І вихід на інстаграм чогось є. А я не хочу щоб хтось переходив звідти на інстаграм. Наприклад.
Ви як ним користуєтесь?
І вихід на інстаграм чогось є. А я не хочу щоб хтось переходив звідти на інстаграм. Наприклад.
Ви як ним користуєтесь?
Прагматик флегма• 23 июня в 08:14
Я удалилась оттуда через пару недель - более токсичного и во всех смыслах кринжового ресурса я в своей жизни не встречала: советчица, антибабские форумы, кацапские срачельники пикабу, яплакал и подобное даже рядом не лежали.
автор
Ні грама
• 23 июня в 08:17
Ответ дляВинник
Там як попасти на такі бесіди? Дивний той Тредс.
І вихід на інстаграм чогось є. А я не хочу щоб хтось переходив звідти на інстаграм. Наприклад.
Ви як ним користуєтесь?
І вихід на інстаграм чогось є. А я не хочу щоб хтось переходив звідти на інстаграм. Наприклад.
Ви як ним користуєтесь?
Та якось вийшло зареєструватись, але чогось дратує він мене
автор
Ні грама
• 23 июня в 08:18
Ответ дляПрагматик флегма
Я удалилась оттуда через пару недель - более токсичного и во всех смыслах кринжового ресурса я в своей жизни не встречала: советчица, антибабские форумы, кацапские срачельники пикабу, яплакал и подобное даже рядом не лежали.
Я іноді заглядаю, от лише деякі пости (про укр залізницю) мене цікавлять. А інше...Ну от не можу, дратує
Лялька в колисці• 23 июня в 08:20
Там алгоритм підбирають стрічку під вас. Просто не відкривайте ті пости, які вам не подобаються і вам подібного не буде показувати з часом. Я навпаки туди заходжу і отримую задоволення, найулюбленіша соцмережа на даний момент
4
Гарні диньки• 23 июня в 08:21
А мне нравится, кошечки, собачки, артисты, архитектура, история и красивые закаты. Все люди добрые. Никаких срачельников нет, я нажимаю «не интересует» и больше не показывают.
3
Котики-муркотики• 23 июня в 08:56
я там продвигаю свои рисунки для иностранной аудитории, хорошо заходит. и заказчики находятся. а вступать в дискуссии со всякими курицами не интересно
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу