Радикальная• 23 июня в 11:08
В "Київтеплоенерго" на мое звернення про перерахування за січень 26р
за тепло ,було сказано,що у нас в січні по Києву офіційно не було тепла всього 9 днів. Але жителі Троєщини та лівий берег опинився в скрутному становищу,де не було тепла в січні 24 дня.
Сказали мені,докажіть,що у вас не було тепла в січні.
Проня_Прокоповна• 23 июня в 11:48
Ответ дляДуб береза
Наш будинок, половина сиділи до квітня без тепла.
У подруги, правда в другом районе, тоже так было.... Пол дома и свет и тепло, а пол дома в отсосе..... Причина не ясна. То-ли реально сантехники, то ли что-то другое.
Грабля• 23 июня в 11:46
Ответ дляЧемна панночка
У нас так, живу в перших будинках, а в будинках на Бальзака 6 була дуже погана ситуація і значно довше.
Помню их. По моему в новостях этот дом был.
Радикальная
• 23 июня в 11:46
Ответ дляРожки-да-ножки
Там сотни таких отмазок. «Мы подали, а там не открыли, там не потравили воздух в системах» и т.п.
Да! Она сказала,что в дом подали тепло,а стояки не открыли,поэтому вы были без тепла.
Радикальная
• 23 июня в 11:47
Ответ дляДуб береза
Вы по какой улице?
Чемна панночка• 23 июня в 11:47
Цікаво, а дадуть відповідь на запит, щоб розрахунок показали, ну і тут дійсно тільки всим будинком звертатися, інакше справу не змінити.
Радикальная
• 23 июня в 11:47
Ответ дляГрабля
Не было такого по всей Троещине. Я на Червоной калины.
Неделю максимум не было тепла.
А мы на Закревского,ни тепла ни света не было.
Грабля• 23 июня в 11:48
Ответ дляРадикальная
А света почему не было?
Бабця в мештах• 23 июня в 11:50
Ответ дляЧемна панночка
Єврореконструкція дає інформацію по квартирі - скільки днів тепло було, скільки днів зі знижкою, а скільки - відсутнє.
Думаю, що Київтеплоенерго теж має таку довідку на запит надати.
Але що з того? Батареї були ледь теплі, а сума вийшла як за гарячі.
А з 2 лютого опалення у нас вже взагалі не було.
Зайканалужайке• 23 июня в 11:50
У меня свой счетчик, так мне все равно насчитали только сейчас, хоть показания подала в феврале,
Чемна панночка• 23 июня в 11:51
Ответ дляРадикальная
Та їх же закривали-відкривали сто разів, наш сантехнік в якийсь раз один стояк відкрив, інші ні і взагалі трубку не брав, ото коли прислали вже помічників з регіонів, то люди допомогли.
Бабця в мештах• 23 июня в 11:53
Ответ дляЗайканалужайке
Я думаю, це спеціально зробили.
Якби ми у лютому, сидячи бех опалення у холодних квартирах при температурі на вулиці до -20, отримали платіжки за тепло - люди б обурились.
А зараз літо, все вже забулось - і тут сюрприз: заплатіть по рахунку...
Бабця в мештах• 23 июня в 12:00
Ответ дляЧемна панночка
В такій ситуації однакові рахунки виставлять всім - і тим у кого було тепло, і тим, у кого не було - за показами будинкового лічильника.
Звісно, якщо тільки у людей не стоять квартирні лічильники.
Бабця в мештах• 23 июня в 12:08
Ответ дляРадикальная
Председатель нашего кооператива должна была подавать.Ее не было в Киеве,мы еле добились через полицию,что-бы нам поменяли провода и провели свет.
В вашій ситуація винна лише голова кооперативу - замість того, щоб займатись будинком, вона виїхала з Києва, а потім звільнилась.
Трапляються і такі історіїї...
Після цієї зими багато голів правління ЖБК, ОСББ вирішили звільнитись - зима показала всі проблеми в будинках, які багато років приховували і не вирішували.
А як ситуація в будинку зараз? Знайшли нового голову правління кооперативу?
Трапляються і такі історіїї...
Бабця в мештах• 23 июня в 12:09
Ответ дляКонтрольница
Я сужусь с ними уже год. Самая конченная структура
З ким? Київтеплоенерго?
Марс атакує• 23 июня в 12:10
Ответ дляГрабля
Неделю максимум не было тепла.
Січень - 10днів в кінці місяця без, грілися цеглою і світлом (бо без газу) і протягом місяця ще були окремі дні без опалення. Разом днів 15, це у нас. А були будинки, де батареї полопались і їм не вмикали опалення і довше. По лютому треба рахувати окремо, це Данькевича
Бабця в мештах• 23 июня в 12:12
Ответ дляКонтрольница
Да
Все пізнається в порівнянні.
У нас Євро-реконстукція (ТЕЦ 4) - це ще набагато гірше, ніж Київтеплоенерго.
КТЕ своїх абонентів переключало на інших постачальників тепла, а ми нікому не потрібні - тепла не було з 3 лютого і не відомо, чи буде наступної зими.
Контрольница• 23 июня в 12:14
Ответ дляБабця в мештах
Все пізнається в порівнянні.
У меня счетчики в квартире, в которой не живу 4 года. Они мне насчитали 150 тыс долга
делали поверку, снимали контрольные показания. Они так интересно делают расчеты, что мой юрист и судья в ахуе. Суды постоянно переносят, они не могут показать откуда долг такой нарисовали. Судья даже говорит что придурки и вообще с ними сложно иметь дело
Бабця в мештах• 23 июня в 12:14
Ответ дляКонтрольница
Ааа, то у Вас цікава історія)
Марс атакує• 23 июня в 12:15
Ответ дляБабця в мештах
Все пізнається в порівнянні.
Якщо Дарницька, то знайомі ставлять конвектори дизельні, типу вебасто з виводом назовні, бо опалення їм не обіцяють. Зарання готуються
Бабця в мештах• 23 июня в 12:18
Ответ дляМарс атакує
Так, Дарницька.
Офіційна версія, що її ремонтують... А що буде взимку - не відомо.
Читала про ці дизельні конвектори - кажуть, що вони небезпечні і в багатоквартирних будинках їх ставити не можна.
Марс атакує• 23 июня в 12:19
Ответ дляБабця в мештах
Так, Дарницька.
Та все небезпечно, а от померзнути місяць чи всю зиму
Бабця в мештах• 23 июня в 12:20
Ответ дляМарс атакує
Це жахливо, вже мерзли.
Ніколи не думала, що будемо жити в Києві взимку без опалення.
Марс атакує• 23 июня в 12:22
Ответ дляБабця в мештах
Це жахливо, вже мерзли.
Багато хто купував лампу на гасі маленьку, гріє добре, але дорого виходить
Бабця в мештах• 23 июня в 12:22
Ответ дляМарс атакує
А те, що безпечно, не роблять і не дозволяють робити людям:
не встановлюють мобільні котельні, не будуть котельні на базі теплових пунктів, не дозволяють людям робити індивідуальне газове опалення...
Бабця в мештах• 23 июня в 12:26
Ответ дляМарс атакує
Це все потребує провітрювання і вентиляції - гас, газ, дизель...
А як провітрювати, якщо немає опалення?
Я навіть десь бачила відео, як у Харкові робили автономне водяне опалення в квартирі: на газ ставили 4-відрову кастрюлю, від неї по квартирі йшли трубочки з теплою водою... Народ у нас винахідливий. Але централізоване опалення складно замінити.
А як провітрювати, якщо немає опалення?
Марс атакує• 23 июня в 12:27
Ответ дляБабця в мештах
А як провітрювати, якщо немає опалення?
тому і зарання готуються, роблять виводи на вулицю
Радикальная
• 23 июня в 12:37
Ответ дляБабця в мештах
Трапляються і такі історіїї...
Так,знайшли нову голову правління.