Свисток ля-минор• 24 июня в 00:18
Дівчата, що мені робити? Закордоном з дитиною
Розумію, що є люди з більш важкими проблемами як закордоном , так і на рідній землі і тим не меньше я теж розгублена і розірвана між двома країнами.На початку війни з маленькою дитиною поїхала закордон, спочатку в садочку, в потім весь перший клас вона почала сильно хворіти і мені це було дуже важко без підтримки і без адекватної мед.допомоги.Коли не проходив приступ кашлю або температура не збивалась, в мене так тряслись руки, що я тиждень ще не могла заспокоїтись і швидко отримала сиве волосся.Прийшлось кинути школу і повернутись в Україну.Навіть обстріли не здавались такими страшними як безкінечні хвороби.Нещодавно мені прийшла пропозиція по роботі закордоном і я пройшла онлайн співбесіду, але як бути з дитиною?Раптом вона знову почне там хворіти і хапати всі віруси Як краще вчинити?Може хтось був в такій ситуації?Що Ви обрали?
Котики-муркотики• 24 июня в 00:50
Ответ дляКучерявочка
Вірогідність є скрізь.
мы живем по фактам , а не вероятность. Харьков и мистечко біля кордону-інщий світ. 0 і кожен день
Свисток ля-минор
• 24 июня в 00:50
Ответ дляСвекруня
Ніколи дітям не давала противірусні, а потім син поїхав навчатися за кордон, працював (підробляв) в маленькій кав´ярні де люди (працівники) приходили хворими, з грипом і т.д. КУпила аміксин і відправила, не знаю, чи була з нього користь, але морально ми обоє вірили, що він спрацює і це дуже допомагало. Навіть грипом перехворів більше менш без ускладень але тут вже було ’таміфлю’ і похід до лікаря. Проконсультуйтеся тут з педіатром, можливо дитині варто зробити щеплення від менінгококу і пневмококу (дивлячись, які наслідки вірусу), бо у мого в дитинстві всі віруси викликали обструкції.
Дякую, обов´язково проконсультуюсь. Ви така підтримуюча свою дитину мама
Мальчун-задирун• 24 июня в 00:51
Ответ дляСвисток ля-минор
Була в Австрії, запрошують в Словаччину, але в австрійську компанію, клімат той самий, бо це сусідня країна.Так, я дуже тривожна.Зараз дитині 8, так відчутно краще стало, але нещодавно знову приступ кашлю був, хоча були в лікаря і він нічого не помітив особливого.Допомогли тільки інгаляції та антибіотики зняти ці приступи і в мене знову руки опустились.Педіатр-пульманолог каже, що переросте, слабке місце верхні дихальні шляхи.Імунітет зміцнювали вітамінами.
Скорее всего, это не ребенок часто болел, а ваша тревожность фантазировала. Ну сопли, ну кашель, и что?
Кучерявочка• 24 июня в 00:51
Ответ дляКотики-муркотики
в темі ніяких фактів нема окрім розгорнутого опису мамського психозу
Котики-муркотики• 24 июня в 00:52
Ответ дляСвисток ля-минор
автор, мы и Испании совковым способом: дышать картошкой быстровыходили из. побережье очень сырое оказалось
Видящие_помогите• 24 июня в 00:53
Ответ дляСвисток ля-минор
Автор я така сама. Стала тривожником після випадку з дитиною. Дитина в рік чуть не померла від ротавірусу. Після цього я тривожна мати.тепер ця то вона в зв´язку з війноювиросла в страшного монстра. Ця відповідальність за дитину добиває, я вас розумію. В моєму випадку я дійшла до депресії. Тривожність о не якась там фігня. Треба з тим щось робити
Кучерявочка• 24 июня в 00:52
Ответ дляКотики-муркотики
а потім ’ой обструкція, рятуууйте’...
Котики-муркотики• 24 июня в 00:53
Ответ дляКучерявочка
я в Испании тоже заработала.. от беспомощности
Котики-муркотики• 24 июня в 00:53
Ответ дляКучерявочка
а потім ’ой обструкція, рятуууйте’...
ни разу, даже не знаю этого слова,детей 2
Свисток ля-минор
• 24 июня в 00:53
Ответ дляСвекруня
Мій переріс, футбол всю зиму на вулиці, дзюдо .
В Словаччині багато наших, та й до кордону ближче, якщо вже геть ситуація критична. Все буде добре, по місцю шукайте групи українців і першою справою педіатра нашого. Сьогодні розмовляла зі знайомою, її син в Словаччині і не має мед.страхування, пішов в студентську поліклінку, там промили вухо і далі ліки і все це безкоштовно, а не повинні були без страховки, тому не лякайтеся завчасно.
Мене заспокоює те, що в Словаччині є приватні лікарні, де хоча б аналізи можна здати в я теж чула, що є багато вже наших лікарів.Як це безкоштовно?Просто пожаліли його?
Кучерявочка• 24 июня в 00:53
Ответ дляКотики-муркотики
в дитині типові кашлі чихи і соплі, про що взагалі мова?
Алина-1240• 24 июня в 00:54
Ответ дляКучерявочка
+100 але мамі подобається тривожитися, бігати по лікарях накручувати себе до панічних атак, типова мама-курка
Моя такая была, потом послала ее и болеть перестала вдруг😃
Кучерявочка• 24 июня в 00:55
Ответ дляКотики-муркотики
вот именно! тому що коли схильності до обструкцій нема, то усілякі бронхіти прекрасно лікуються і без небезпечної картоплі. А коли є схильнтсь це гаряча пара їх провокує. Вашим дітям просто пощастило.
Свисток ля-минор
• 24 июня в 00:55
Ответ дляКотики-муркотики
Помогает дышать картошкой?Я думала морской воздух лечит все.
Алина-1240• 24 июня в 00:57
Ответ дляКучерявочка
По психосоматике задыхаются от нехватки личного пространства, у удушающей матери
Свисток ля-минор
• 24 июня в 00:57
Ответ дляВидящие_помогите
Добре, що обійшлось, сподіваюсь, що Ви вже теж в нормі і все минуло
Кучерявочка• 24 июня в 01:00
Ответ дляСвисток ля-минор
Якщо у вашої дитини схильність до обструкцій картопля може спровокувати набухання слизу і закупорку дихальних шляхів і ось тоді швидка з мігалками буде, якщо встигне. Взагалі не розумію як можна так ризикувати дитиною... може там якісь запасні чи не любимі діти були
опік дихальних шляхів виносимо за дужки, але знаю одну мамашку котра дала дитині понюхати натертого чеснока в тих самих цілях - наслухалась ’народних порад з лікування’ , добре що швидка встигла врятувати дитину
Аноним_Русалка• 24 июня в 00:58
Ответ дляСвисток ля-минор
Так, дома батьки і чоловік.Чоловік вже може виїхати, але не знаю чим допоможе він , якщо неможливо вчасно до лікаря потрапити
В якій країні?
Котики-муркотики• 24 июня в 01:00
Ответ дляКучерявочка
да нет. типовое мне нервы не делало
Бубль Гум)• 24 июня в 01:00
Ответ дляСвисток ля-минор
Если бы морской воздух все бы лечил, то в морских странах не было бы больных. Но в этих странах также болеют
Котики-муркотики• 24 июня в 01:01
Ответ дляКучерявочка
что вы ко мне прицепились и к картошке.
Свисток ля-минор
• 24 июня в 01:01
Ответ дляКучерявочка
Я колись промивала дитині ніс водою з сіллю і обпекла їй слизову, більше народні методи не пробую, не ризикую
Котики-муркотики• 24 июня в 01:02
Ответ дляСвисток ля-минор
океана и как бонус сильная сырость всегда, но это чуть позже поняла-перехали
Кучерявочка• 24 июня в 01:02
Ответ дляКотики-муркотики
что вы ко мне прицепились и к картошке.
том що ви радите автору небезпечну дурість, котра може вартувати здоровя дитини, або навіть життя. оскліьки ви не розумієте небезпеку ваших порад, то я відповідно пояснюю.
Котики-муркотики• 24 июня в 01:04
Ответ дляКучерявочка
переляк явно у вас .
все на вероятности...може не може
можно и в ванной утонуть
все на вероятности...може не може
можно и в ванной утонуть
Алина-1240• 24 июня в 01:04
Ответ дляСвисток ля-минор
Водой с солью обожгли слизистую?) Это как?)
Кучерявочка• 24 июня в 01:05
Ответ дляКотики-муркотики
переляк явно у вас .
все на вероятности...може не може
можно и в ванной утонуть
все на вероятности...може не може
можно и в ванной утонуть
А ви залишали свою дитину саму ванній для перевірки?
Кучерявочка• 24 июня в 01:05
Ответ дляАлина-1240
концентрація може занадто сильна
Котики-муркотики• 24 июня в 01:06
Ответ дляКучерявочка
это с вашей теории дурость разогревать.
и я не световала, а говорила , как выходила сама из ситуации, разницу не видите:?
Алина-1240• 24 июня в 01:06
Ответ дляКучерявочка
концентрація може занадто сильна
Так не обожгли, а чуть пересушили) соль тянет на себя воду