Кудряшка Сью• 24 июня в 11:12
Що подарувати 15-річному підлітку з цікавого?
Дуже прошу, накидайте ідей, бо в мене вже мозок пухне.
Цікавиться музикою зараз найбільше (піаніно, гітара), математикою і спортом. Мікрофон, навушники, комп, телефон, муз інструменти — це є. В комп майже не грає. Годинник — пропонувала свій епл вотч віддати, не зацікавив. Настолок купа є. Одяг/взуття не цікавить, книги, прикраси теж. Якісь сертифікати типу Бодо — не цікаво.
Ох, важко ))) порадьте, дівчатка 🙏
Кудряшка Сью
• 24 июня в 11:14
Згадала з хобі ще — кулінарія )) тостер колись запросив в подарунок, дуже зайшов 😂
Звожу з розуму• 24 июня в 11:14
Ответ дляКудряшка Сью
Мастер класс у повара.
Губка Боб• 24 июня в 11:21
Эйрподсы про. С ними можно слушать тексты на другом языке,а автоматически переведёт на тот, который нужен
Потішаюся• 24 июня в 11:29
мышка или клавиатура геймерские. наушники для телефона или для компа есть? можно подарить вторые, и есть еще профессиональные для музыкантов
Кудряшка Сью
• 24 июня в 11:37
Ответ дляМэри Попкинс
Румбокс. Картины по номерам. Своему дарила, занимался
Румбокс — це будиночок збирати?
Бадабум• 25 июня в 11:22
Ответ дляКудряшка Сью
Румбокс — це будиночок збирати?
Мне кажется в 15 лет это не сильно интересно.