Наша взяла• 24 июня в 11:12

Альтернатива уколам диклофенаку для поясниці і спини

Порадьте, будь ласка, якісь дієві уколи, але не такі агресивні для шлунку. До лікаря немає можливості піти, така проблема була раніше, лікар призначав уколи диклофенака, просто зараз зʼявилися проблеми з травленням.
Чижик Пижик• 24 июня в 11:12
Траумель

Лепетун• 24 июня в 11:15
А врач вам не говорил прикрывать желудок при таком лечении? Купите таблетки и принимайте, не будет проблем с желудком. Все эти уколы, обезбаливающее и противовоспалительные в той или иной степени дают на желудок, факт! Так что выход только один, прикрывать желудок во время лечения.
Кусюче сонечко• 24 июня в 11:15
Моваліс набагато менше впливає на жкт.
Доставучая• 24 июня в 11:18
Диклрберл
Доставучая• 24 июня в 11:18
Ответ дляКусюче сонечко
Моваліс набагато менше впливає на жкт.
А он есть в продаже,ю в прошлом году не могла найти
Доставучая• 24 июня в 11:19
Ответ дляЧижик Пижик
Траумель
Есть уколы Траумель? Я только мазь и таблетки знаю
Чижик Пижик• 24 июня в 11:20
Ответ дляДоставучая
Да,есть.Я колола
Кусюче сонечко• 24 июня в 11:20
Ответ дляДоставучая
Мелоксікам є
Булькаю• 24 июня в 11:25
Ответ дляЛепетун
Таблетки для прикрытия не прикрывают реальный механизм воздействия, из-за которых может возникнуть кровотечение

Вельми шановна• 24 июня в 11:29
Ответ дляЛепетун
Не розумію хто вам вліпив фіолетову пику.
Все так і є. Всі ці препарати впливають на жкт, оскільки вони всі є нестероїдними протизапальними лікарськими засобами. Єдине тільки в чому різниця- це ступінь очищення самого препарату. У нашого вітчизняного диклофенаку вона низька, тому його не бажано застосовувати, так мені лікар пояснював. Я завжди використовувала диклоберл при потребі, але ось пару днів тому вступило в спину і не знайшла диклоберлу ніде, взяла Вольтарен в ампулах. Всі ці Траумелі це непогано, але дуже слабко та довго діють. Мені кололи Траумель паравертебрально, в хребет прямо в лікарні, тоді був звісно ефект, а після травматолог сказав, що траумель ефективний лише при глибинному вводі, якщо в попу колоти, то майже нема ефекту.
Prervana• 24 июня в 11:33
А причина боли неустранима? Если всё совсем плохо и нужно постоянное обезболивание, то может нужна операция по ’обезвреживанию’ нерва? Не существует обезбола, который не влиял бы на ЖКТ. Ну разве что каннабиноиды может быть, но я в них не шарю.
andrey_spec• 24 июня в 12:26
Ревмоксимам вживав, той слабше. Діклофенак дуже дієвий, і його колють до 5 днів, якщо інструкції не змінились. Може просто якийсь омепразол для захисту добавити.
Да_Я_Така_• 24 июня в 14:51
А вы не пробовали пластырь Олфен местно? В составе тот же диклофенак.
Лепетун• 24 июня в 17:17
Ответ дляВельми шановна
Та, не переймається! Тут же усі самі собі лікарі та знаючи все та про все🤣🤣🤣. Розумна людина зрозуміє, а місцеві змії, то перед ними не треба взагалі щось доводити. Дякую вам😘