Шкала Радощів• 24 июня в 11:34

Біопатид

Доброго дня, тема для тих , хто має показання. У мене інсулінорезистентінстт. Я зараз моя вага максимальна, на жаль . На прийомі ад я набрала цю зайву вагу. Почала цікавитись препаратами. Поділіться досвідом, хто колов саме цей препарат ? З підтримкою спеціаліста ? Яка вартість ??Для мене це шанс на нормальне життя , тіло без набряків , тяги до їжі та солодощів.
ОноВамнадо• 24 июня в 11:35
Яка вага у вас?

автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:36
Косметолог з медичною освітою озвучила вартість , 60 мл -1100 дол зі знижкою , інʼєкцію вона не робить , все спілкування онлайн. Попередньо пакет аналізів. Сьгодгі йду на прийом до ендокринолога , але клініка спеціалізуються на мунджаро
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:36
Ответ дляОноВамнадо
Яка вага у вас?
54 розмір одягу, напевно , вже більше 109
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:38
Планую втратити 10-15 кг, все індивідуально , як мені пояснили. Але гарантії що саме 60 мл мені вистачить для бажаного схуднення немає, 7-8 кг втрачали
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:40
Можна розбити суму на весь період лікування. В мене це вже не про красу , а по мій стан та здоровʼя. Тому якщо хто в темі , хотіла б порад і можливо контакти клінік , Київ
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:41
Хто ставить дурнуваті смайлики , ви хоч розумієте , що таке збільшена вага на 2 розміри і прийом тяжких препаратів протягом довгого часу
ТаПрямТам• 24 июня в 11:43
10-15 кг можно сбросить и без уколов, на дефиците калорий
ОноВамнадо• 24 июня в 11:44
Ответ дляШкала Радощів
Тоді да, варто спробувать.
Не підкажу точно. Багато з шоубізнеса ділилимь, що кололи. І блогери розказували. Гарно дуже схудли. Дорого.

Зараз кажуть, що це не правда, що не можна схужнуть через інсулінорезимтентність. Типу навпаки, інсулінорезистентність через вагу.
Щоб прибрати хворобу треба схуднути.

Єдине, що вам порпджу, якщо все таки не наважитесь на препарати, а своїми силами будете пробувтаь, прийняти, що худнути будете довго.
Для початку взяти за основу схему 3/5/14/1.
Поясню.
3 прийоми їжі, 5 год між прийомами без перекусів, 14 год між вечерею і сніданком і 1 год активності щодня ОБОВ´ЯЗКОВО.
ЦЕ може бути швидка хотьба, плавання, просто прогулянка, зарядка+пройтися, йога, фітнес.
В спортзал вам з такою вагою не треба.
Бажаю вам бути здоровою.і красивою
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:45
Ответ дляОноВамнадо
Тоді да, варто спробувать.

Щоб прибрати хворобу треба схуднути.

Поясню.
В спортзал вам з такою вагою не треба.
Бажаю вам бути здоровою.і красивою
Дякую. Про ніякі фізичні активності не може бути мова , в мене додались на стресі проблеми з ходою.

автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:46
Ответ дляТаПрямТам
Ні, не можна. Вага росте від усього
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:47
Ответ дляТаПрямТам
Ви вирішили показати розум? Для мене це нереально велика сума , бо спробувано було все.
ОноВамнадо• 24 июня в 11:47
Ответ дляТаПрямТам
Теж вважаю, що при такій вазі 10 кг можна без уколів, тільки на дисципліні і системі.
Білкові дні робити. Хороші відгуки чула через день їсти тільки білок і овочі зелень. Наступний день просто звичайне харчування без обжорств. Так 2 тижні протриматись.
ОноВамнадо• 24 июня в 11:48
Ответ дляШкала Радощів
Навіть просто ходити не можете?
Тоді лікуйте цю проблему. Як ви далі жити будете?
Вага повернеться швидко
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:49
Ответ дляОноВамнадо
Дисципліна? Ви чули щось про рхп, ви приймали ад в своєму житті?
ТаПрямТам• 24 июня в 11:50
А у якого лікаря ( окрім косметолога) ви були? у ендокрінолога, дієтолога? Які аналізи здали?
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:50
Ответ дляОноВамнадо
Навіть просто ходити не можете?
Вага повернеться швидко
Ви лікар? Так не можу ходити. Вийти надвір вже як свято , просто в магазин чи біля дому. Все лікування ад та прегабалін, немає лікування , замкнене коло
ОноВамнадо• 24 июня в 11:50
Ответ дляШкала Радощів
Люба, я ні в якому разі не хочу вас переконувать.ми не знпємо всі деталі. Йдіть до ендокринолога і лікуйтесь у лікарів, а не в косметологів.
Вони теж призначають препарати жля зниження ваги
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:52
Ответ дляТаПрямТам
Я не була в косметолога, це була просто консультація, вона займається закупкою препарату. Є чітке питання , я що тут буду виправдовуватись. Сьогодні черговий похід ,
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:54
Ответ дляОноВамнадо
Які препарати глюкофаж ? То він не дав ніякого результату. Які ще потрібні деталі. Є чітке хто худнув на біопатиді, ваш досвід . В мене є показання до цього препарату

автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:56
Ответ дляТаПрямТам
Всі необхідні, індекс Homa, гормональну панель, розгорнутий аналіз крові. Чи ви не розумієте , що мова йде про мій стан та подальше життя 🫣
автор Шкала Радощів • 24 июня в 11:57
Ответ дляОноВамнадо
Навіть просто ходити не можете?
Вага повернеться швидко
Ця проблема не лікується, з нею треба навчитись жити. В квітні проходила чергове обстеження
lotava• 24 июня в 12:00
Знайома приймає Муджаро, за 2 місяці візуально дуже стройніше стала. Фізична активність у неї ніяка. Інша сиділа на Оземпік, но у неї результатів не було- перейшла теж на Муджаро.
забиякина• 24 июня в 12:02
Ответ дляОноВамнадо
Тоді да, варто спробувать.

Щоб прибрати хворобу треба схуднути.

Поясню.
В спортзал вам з такою вагою не треба.
Бажаю вам бути здоровою.і красивою
Хотьба?
автор Шкала Радощів • 24 июня в 12:03
Ответ дляlotava
Дякую 🙏Худла з великої ваги? Бо коли пишуть про 50-60 кг ваги і ці препарати , то реально жінкам треба лікувати щось інше
автор Шкала Радощів • 24 июня в 12:04
Ответ длязабиякина
Хотьба?
Ви не в курсі , який тут основний контингент сидить🫣
Дресса• 24 июня в 12:06
Автор, я вас розумію. В мене абсолютно дзеркальні проблеми, вага тільки менша. В мене інсулінорезистентність (високий інсулін), додалося ваги ще під час прийому АД, і так само проблеми з рухом (була травма голеностопу два роки тому і зіпсована нога повністю)
Так ось що маю сказати. Якщо у вас бажання 10-15 кг скинути, то ви можете дійсно це зробити без цих уколів. По - перше хоча би спробуйте. Я два місяці тому була 90 кг, зараз 82 завдяки харчуванню та Глюкофажу. У вас 100% є інсулінорезистентність, тому вам до ендокринолога за аналізами та призначенням. Далі- тільки суворий контроль, повірте, ’від всього’ як ви пишете, вага не набирається. Триразове харчування білкове, безвуглеводне, строго без перекусів. Плюс препарат який пропише ендокринолог, типу глюкофажу.
Розумієте, я так само як ви мрію про ці уколи, але... є багато протипоказів і мені страшно їх починати. Наприклад, наявність каменів в жовчному. Я їх маю і знаю про це. Але ж багато людей навіть і не підозрюють і починають прийом. А після цих уколів при каменях, розвивається панкреонекроз (гине підшлункова), це смертельно. А скільки ще побічних, які описуються навіть до онкології, бо ми навряд чи зможемо пройти таке обстеження, яке виявить абсолютно всі проблеми їз здоровям- це потрібно нирку продати, щоб обстежитися з ніг до голови.
Тому я вас не відмовляю, але прошу, спочатку ендокринолог, обстеження, а вже після приймайте рішення. Я в такому самому стані і після довгих роздумів відмовилася від цієї історії
Ви зараз написали про глюкофаж - відсутніть ефекту. А ви дієту тримали з ним одночасно?
автор Шкала Радощів • 24 июня в 12:07
Ответ дляДресса
В мене немає жовчного взагалі , я мала досвід прийому глюкофажу, зараз я маю критичну вагу. Так як я приймала періодично ад , вага тільки росла . Тільки на одному ад я худла , але зараз я повністю відмовилась від них та перейшла на магній , омегу , інозитол
автор Шкала Радощів • 24 июня в 12:08
Ответ дляДресса
Звісно так, глюкофаж приймала до війни
автор Шкала Радощів • 24 июня в 12:09
Ответ дляДресса
В мене чітко написано , що я йду до ендокринолога , не до косметолога за інʼєкцією 🫣
lotava• 24 июня в 12:13
Ответ дляШкала Радощів
Якщо я правильно пам´ятаю, то в районі 115-120. Скільки зараз не знаю. Но на один розмір по одягу точно меньше.