Бентливуман• 24 июня в 11:45

Коментарі про зовнішність

Я завжди доглядаю за собою, займаюсь спортом, фігурою, слідкую за шкірою та волоссям. Але ж я не ідеальна, як і напевно більшість людей. Познайомилась з чоловіком, він після першого сексу почав мені казати, що в мене не ідеально рівні та білі зуби, може мені брекети поставити і змінити зубну пасту. Казав, що в мене є трохи прояви целюліту (він справді трохи є, але не суттєво і я завжди намагаюсь боротись з цією проблемою) ще він мене запитав, якщо я завагітнію, то чи наберу вагу. Ще казав, що для нього різниця у віці нормальна, де жінка молодша мінімум на 10 років (він старший за мене на 13). Я йому аж на стільки не сподобалась?
Ду да ду да ду• 24 июня в 12:16
Ответ дляБентливуман
Мені цікаво, чи він інших партнерок так само розглядав, чи лише мене. Бо він ніколи не був одружений і не мав серйозних стосунків
Знову ви не про то думаєте,це не повинно вас цікавити

успокойте_Меня• 24 июня в 12:17
Ответ дляБентливуман
Не мав нічого серйозного. Зараз каже, що вже йому час одружуватись
не вірте, це замануха, образ-що він серьйозний ,щось буде для вас робити, як будуєте дім, як полуницю сажаєте, а він вам її зранку рве,сидіти перед каміном, що він устав від пошуку жінок))-в мене такі байку були теж разом...тільки дії, я навіть ще думаю, він ще паралельно може з кимсь так ходити й говооити
автор Бентливуман • 24 июня в 12:18
Ответ дляуспокойте_Меня
звісно, тому він бачите робе ставку саме на тіло, чоловіки яким важливо тіло, секс вони завжди будуть про те розмовляти-целюліт, вага....просто він розуміє,у нього є гроші, а зараз дівчата так й вибирають з грошима, але якщо він жлоб, то його цінність теж в очах жінок швидко втрачаєься....автор, ви його може не футбольте, а з таких треба щось взяти)))подарунок, поїсти в ресторан, на секс не йдіть, таких старих козлів треба трохи покрутити)))а взагалі- цей мужик -гімно,якщо звісно у вас дуже виксока самооценка, бо я ж гооврю після таких ще будете лікуватися
Та він зараз не прям такий багатий) раніше займав керівну посаду в державній адміністрації, а зараз майже нічим не займається.
автор Бентливуман • 24 июня в 12:18
Ответ дляДу да ду да ду
Згідна)
успокойте_Меня• 24 июня в 12:21
Ответ дляБентливуман
а які плюси?чого ви до нього вчепилися?старий для вас, лисий , не багатий, знижує самооцінку
Відповів всім• 24 июня в 12:31
Ответ дляБентливуман
Та ми навіть не зустрічаємось, просто спілкуємось. Йому 42, мені 28
Ви тріль ?
Навіщо вам старпер ?
Відповів всім• 24 июня в 12:34
Ответ дляБентливуман
Державній адміністрації
Міліонер … на мінімалках ! Його за корупцію поперли ?
автор Бентливуман • 24 июня в 12:34
Ответ дляВідповів всім
Державній адміністрації
Так, за корупцію)
Не гоню• 24 июня в 12:37
Ответ дляБентливуман
Ну він не бідний, але і не прям багатий
30к зп?

автор Бентливуман • 24 июня в 12:40
Ответ дляНе гоню
30к зп?
десь 2000-3000$
Без QR коду• 24 июня в 12:42
Ответ дляБентливуман
А какая разница? Он хочет, чтобы вы сравнивали себя с другими женщинами и комплексовали. И это не связано с вашими внешними данными и привлекательностью.
автор Бентливуман • 24 июня в 13:07
Ответ дляБез QR коду
Може це я недостатня