Пешеходик• 24 июня в 19:08
З дитиною 10 років за кордон машиною-чому ні?
Ваші найбільші страхи.
Відстань 2500 км.
Звісно поїздка із зупинками і ночівлями.
Автор хороше, обслужене, нове.
Відстань 2500 км.
Автор хороше, обслужене, нове.
Пешеходик
• 24 июня в 19:45
Ответ дляМагиня
В мене немає ’ні’. Не розумію які можуть мати ’ні’. В 10 років я з дитиною вже їздила автобусним туром до Парижу
Мається на увазі машиною. Я єдиний водій.
Всех в сад• 24 июня в 19:46
Я сама виховую сина з 1,5 років, вдова, зараз йому 12. У мене немає родичів, і мій найбільший страх, що зі мною щось станеться, а він сам. Тому дома все продумано, кому дзвонити, куди йти, де ночувати, у кого просити допомоги. Сама за кордон в невідомість з ним не їду, беру когось, подругу з дитиною ж такого віку, або груповий тур зі знайомими, або дивлюсь, хто живе, відпочиває поряд, щоб можна було звернутись. По Україні теж апартаменти не знімаю, лише готель, санаторій, база відпочинку, де ще є люди
Файна дівка• 24 июня в 19:46
Ответ дляВ курсі діла
Зачем вы мне это написали? Или вы мне предлагаете маршрут прокладывать чтоб получить ответ на вопрос?
А для чого ви автору писали про фантазії? Тому що сама не можете?
Магиня• 24 июня в 19:48
Ответ дляПешеходик
Для мене немає різниці одна чи з дитиною.
Єдине, заради нашої безпеки було б 2 ночівлі і 3 дні дороги. Бо ті ж 800-900 км мене втомлюють і випивається не одна кава.
Задираю носа• 24 июня в 20:09
Ответ дляПешеходик
До Іспанії точно ні.
Це хіба що напочатку війни в евакуацію, коли питання вижити.
На відпочинок автівкою це дуже далеко для мене.
А куди ви 2500 км зібрались?
Пешеходик
• 24 июня в 20:24
Ответ дляЗадираю носа
А куди ви 2500 км зібрались?
Греція, Італія, Чорногорія десь так і є
Задираю носа• 24 июня в 21:41
Ответ дляПешеходик
Греція, Італія, Чорногорія десь так і є
До Іспанії 3000))
В курсі діла• 24 июня в 22:57
Ответ дляФайна дівка
Да,не могу.А что удивительного? Проехать 1200км за день не каждый сможет,тем более по чужим дорогам,через чужие населённый пункты. Еще и за картой нужно следить.
Моя норма 500-700км потолок.
А ваша?
Моя норма 500-700км потолок.
А ваша?
Залізний кіготь• 24 июня в 23:16
Если сам ребенок настроен и хочет ехать.
Поездка на простая. Лично я бы своего не взяла.
Пешеходик
• 24 июня в 23:16
Файна дівка• 25 июня в 08:28
Ответ дляВ курсі діла
Моя норма 500-700км потолок.
А ваша?
Моя норма 500-700км потолок.
А ваша?
Я не можу, тому що ще мало їжджу за кермом, але про фантазії автора писала не я, а ви. На свій суто досвід опиратися не є правильним, тому що навіть в моєму оточенні є жінки, які їдуть стільки, скільки автор заявила, бувають часто за кордоном своїми авто.
В курсі діла• 25 июня в 08:32
Ответ дляФайна дівка
Удалено администрацией...
Файна дівка• 25 июня в 08:39
Ответ дляВ курсі діла
Удалено администрацией...
Ви не розумієте написаного? Де саме я про ваші фантазії писала? Це перше, по друге, ще раз вам кажу, я не про онлайн подруг пишу, і знаю скільки їдуть, не раз їхали декількома машинами.
В курсі діла• 25 июня в 08:42
Ответ дляФайна дівка
Удалено администрацией...
Файна дівка• 25 июня в 08:59
Ответ дляВ курсі діла
Удалено администрацией...
Це пише мені відверта хамка, яка перейшла на особистості.
В курсі діла• 25 июня в 16:00
Ответ дляФайна дівка
Я ж просила не писать мне. Ну куда уж вам осознать прочитаное
В курсі діла• 25 июня в 16:04
Ответ дляФайна дівка
Наставила лайка сама себе и нажаловалась чтоб удалили сообщения собеседника
Ну ты просто гений!
Файна дівка• 25 июня в 16:15
Ответ дляВ курсі діла
Ну ты просто гений!
Удалено администрацией...
В курсі діла• 25 июня в 16:48
Ответ дляФайна дівка
Удалено администрацией...
Опять пишет. Да уж....и это я не понимаю прочитанное
Отвали уже, прилипала