короткопамятна• 25 июня в 18:57

Так от який насправді запах чистоти

Тиждень тому взяла в оренду озонатор повітря і через годину стара хрущовка пахла не просто як нова квартира, а як нова машина! Ефект тримається весь тиждень. Жоден клінінг не давав такого результату, хіба повикидати всі меблі, здерти шпалери і підлогу.
Знаю, що таким гаджетом користуватись часто не можна, але тепер розумію навіщо люди його купують.

Я тепер буду радити його всім. Хто знав про таку техніку раніше, чому від мене приховували? )
parele• 25 июня в 18:59
Мой стоит на чердаке, там иногда и запускаем.
В доме напрягает цветы тягать туда-сюда, поэтому забили.

автор короткопамятна • 25 июня в 19:04
Ответ дляparele
думаєте, навіть після 1 разу рослини помруть? я все ж маю надію, що не настільки у нього пагубний вплив.. Треба буде на одному вазоні перевірити )
parele• 25 июня в 19:05
Ответ длякороткопамятна
Навіть не буду намагатися перевіряти, мені жалко. Але озонатор повністю випалює кисень, тож шанси великі.
миссАрфография• 25 июня в 19:09
Он очень вреден, даже для растений в доме, не говоря уже о людях. Ионизация воздуха может привести к плохим заболеваниям
Губной рояль• 25 июня в 19:11
Та ну, я лучше уберу нормально и проветрю, чем травить себя и собакена буду
А я нівроку• 25 июня в 19:14
Цена оренды, где брали, у продажников или у клинеров?
Яичница с беконом• 25 июня в 19:40
Какой именно был озонатор, модель, мощность, поделитесь, пожалуйста