Красота неземная• 25 июня в 23:00
Красивый, черт, жаль знает это и кайфует от себя)) это не привлекает)
Дівка в намисті• 25 июня в 23:48
Ответ дляХомо_сапиенс
Я думала будет фото котика) А тут мужик несимпатичный, ещё и с открытым ртом)
Нужна срочно тема с котиками, чтобы развидеть)
Весняний Марафон• 25 июня в 23:51
Ответ дляФіфачка
Та тим бабам не вгодиш.Той не такий, он в 13 повідомлення комусь сексі.Сьогодні тема була, і цього обісрали
Цей гарненький. Мені подобається такий типаж. І я не про лице, а загалом.
Белая котичка• 26 июня в 00:19
Ответ дляФіфачка
Нє ну цей годний 😂
Подмигашка• 26 июня в 00:25
Ответ дляГолубец
Знаю, он 🔥🤤🥰
Омг))
До нього там черга в ресторані?))
Голубец• 26 июня в 00:29
Ответ дляПодмигашка
Омг))
До нього там черга в ресторані?))
Да, в этот ресторан ходят не кушать, а любоваться им.😅
Працівниця року• 26 июня в 00:48
Ответ дляГолубец
Мой выбор неизменный.
Боже, ото ж воно стояло перед дзеркалом години три, кремчиками мазалося, волоссячко вилизувало, поки всі бусіки-часіки-сережечки начепило.. А як з ним кохатись в отих бусіках?? Ще переживати, щоб воно не задушилось ними, або тобі не напхало їх кудись. А як чекати поки воно то все познімає, то й не захочеться нічого вже