Ошеламиссимо• вчера в 23:04
Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу
Чоловік працює за кордоном. Отримує зп 4шт баксів. Десь 500 баксів висилав мені. А це сказав щоб я шукала теж роботу і дома не сиділа. Треба йому допомагати. У нас в місті зп 15 ну 20 тисяч грн максимум. Сильно не допоможуть. Знайшла я вакансію, влаштувалася , працюю з ранку до вечора по 10 годин. На руки отримала 13500 грн чистими. З чоловіком стала меньше спілкуватися бо немає часу зовсім. То став придиратися , ще обіжається ,що я на нього час не находжу.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
11
10
6
2
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:06
Ответ дляЛюбви вам!
Ви на більше не спроможні?
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
7
2
Мядуза аля моргонер• вчера в 23:07
Ответ дляЛюбви вам!
Ви на більше не спроможні?
Безглузде запитання.
23
Налогообложу• вчера в 23:07
Почему Вы не едете к нему?
По теме - у нас общий бюджет, сколько нужно столько и беру.
По теме - у нас общий бюджет, сколько нужно столько и беру.
11
КошкинДом• вчера в 23:07
Ответ дляОшеламиссимо
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
А к мужу за границу почему не хотите поехать или какая причина?
10
2
Птиця Говорун• вчера в 23:08
Ответ дляОшеламиссимо
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
И чего сидите? Почему не с мужем?
10
1
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:08
Ответ дляЯниЯ
Вам давно пора выехать
Та ось такі думки в мене є теж. Поїхати по візі за кордон, а йому нічого не скажу що я шукаю зараз за кордоном на роботу. Але я вже не хочу його в якості чоловіка вже.
10
3
1
1
Партизанка• вчера в 23:09
Меня не выгоняет,но зарплаты у нас примерно такие же.Скажем так,мои 11-13 тысяч погоду не сделают.
А своему скажите,что он хотел чтоб Вы работали,вот Вы и работаете.Какое время ему нужно уделять?
А своему скажите,что он хотел чтоб Вы работали,вот Вы и работаете.Какое время ему нужно уделять?
4
4
Ух яка ж Я• вчера в 23:09
Прислушайтесь к советам мужа. А то завтра можно остаться и без его 500 евро
14
4
ЯниЯ• вчера в 23:09
Ответ дляОшеламиссимо
Та ось такі думки в мене є теж. Поїхати по візі за кордон, а йому нічого не скажу що я шукаю зараз за кордоном на роботу. Але я вже не хочу його в якості чоловіка вже.
По какой визе? Вы тролль ?
1
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:10
Ответ дляМядуза аля моргонер
Автор чому ви не з ним поруч?
Там віза треба щоб приїхати в країну. Там немає безвізу.
1
ЯниЯ• вчера в 23:10
Ответ дляОшеламиссимо
Там віза треба щоб приїхати в країну. Там немає безвізу.
Израиль ?
3
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:10
Ответ дляКошкинДом
А к мужу за границу почему не хотите поехать или какая причина?
Немає безвізу, ото така причина
1
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:11
Ответ дляПолюю на дрони
Офіційно одружені ?
Діти спільні є ?
Діти спільні є ?
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
14
9
Мядуза аля моргонер• вчера в 23:12
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Та йому пофіг автор...займайтесь своїм життям.
9
ЯниЯ• вчера в 23:12
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Тогда нафиг его
6
3
Престидижитатор• вчера в 23:14
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Він вам не чоловік, а колишній співмешканець (ви ж разом вже не живете). Ви можете робити, шо завгодно, власне. Скоро він перестане висилати гроші, і у вас буде вибір або виїжджати кудись і працювати на більшу зп, або триматися за цю роботу.
15
ТихоЯ• вчера в 23:13
Ответ дляЛюбви вам!
Ви на більше не спроможні?
Ну да, можно подумать основная ценность женщины в работе
4
2
1
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:14
Ответ дляGvenna
А на 3500 баксів він там саменький себе утримує, котічок такий)
Не знаю , але при такій зп і можливостях щось зажимає на жінку свою. То я вільна мабуть жінка, без чоловіка.
8
1
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:14
Ответ дляМядуза аля моргонер
Жлоб однозначно
Діти є?
Діти є?
Дорослі вже.
Конотопська відьма• вчера в 23:15
вы по сути друг другу никто-он вам даже половину дохода не выделяет
на вашем месте я бы крепко призадумалась-кто вы ему??
хотя удобно 500 евриков получать и не напрягаться, правда?
оба хороши
на вашем месте я бы крепко призадумалась-кто вы ему??
хотя удобно 500 евриков получать и не напрягаться, правда?
оба хороши
10
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:16
Ответ дляПрестидижитатор
Він вам не чоловік, а колишній співмешканець (ви ж разом вже не живете). Ви можете робити, шо завгодно, власне. Скоро він перестане висилати гроші, і у вас буде вибір або виїжджати кудись і працювати на більшу зп, або триматися за цю роботу.
Мабуть 2й варіант буде і вже інший чоловік
5
2
САМ_ТАКОЙ• вчера в 23:16
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Жесть нафиг он Вам? Я не работала при таких вводных, потом пришлось потому что надо обеспечивать своего подростка, много надо всего , только из-за этого вышла на работу
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
