sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_118
Ошеламиссимо• вчера в 23:04

Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу

Чоловік працює за кордоном. Отримує зп 4шт баксів. Десь 500 баксів висилав мені. А це сказав щоб я шукала теж роботу і дома не сиділа. Треба йому допомагати. У нас в місті зп 15 ну 20 тисяч грн максимум. Сильно не допоможуть. Знайшла я вакансію, влаштувалася , працюю з ранку до вечора по 10 годин. На руки отримала 13500 грн чистими. З чоловіком стала меньше спілкуватися бо немає часу зовсім. То став придиратися , ще обіжається ,що я на нього час не находжу.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
face_with_tears_of_joy 11 woman_facepalming 10 crying_face 6 like 2
122 24
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anonim_26
ЯниЯ• вчера в 23:05
1
Вам давно пора выехать
like 14 face_with_tears_of_joy 1

anonim_46
Бегущаяпо• вчера в 23:05
2
прям гоне подлец
face_with_tears_of_joy 7
anonim_171
Любви вам!• вчера в 23:05
3
Ви на більше не спроможні?
woman_facepalming 15 like 1 dislike 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:06
4
Ответ дляЛюбви вам!
Ви на більше не спроможні?
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
like 7 woman_facepalming 2
anonim_125
Мядуза аля моргонер• вчера в 23:07
5
Ответ дляЛюбви вам!
Ви на більше не спроможні?
Безглузде запитання.
like 23
anonim_17
Налогообложу• вчера в 23:07
6
Почему Вы не едете к нему?
По теме - у нас общий бюджет, сколько нужно столько и беру.
like 11
anonim_125
Мядуза аля моргонер• вчера в 23:07
7
Автор чому ви не з ним поруч?
like 15 woman_facepalming 1
anonim_128
КошкинДом• вчера в 23:07
8
Ответ дляОшеламиссимо
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
А к мужу за границу почему не хотите поехать или какая причина?
like 10 woman_facepalming 2
anonim_52
Птиця Говорун• вчера в 23:08
9
Ответ дляОшеламиссимо
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
И чего сидите? Почему не с мужем?
like 10 woman_facepalming 1

anonim_84
Полюю на дрони• вчера в 23:08
10
Офіційно одружені ?
Діти спільні є ?
anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:08
11
Ответ дляЯниЯ
Вам давно пора выехать
Та ось такі думки в мене є теж. Поїхати по візі за кордон, а йому нічого не скажу що я шукаю зараз за кордоном на роботу. Але я вже не хочу його в якості чоловіка вже.
face_with_tears_of_joy 10 woman_facepalming 3 like 1 crying_face 1
anonim_116
Партизанка• вчера в 23:09
12
Меня не выгоняет,но зарплаты у нас примерно такие же.Скажем так,мои 11-13 тысяч погоду не сделают.
А своему скажите,что он хотел чтоб Вы работали,вот Вы и работаете.Какое время ему нужно уделять?
like 4 woman_facepalming 4
anonim_152
Оновлена версія• вчера в 23:09
13
Він в США?
anonim_100
Ух яка ж Я• вчера в 23:09
14
Прислушайтесь к советам мужа. А то завтра можно остаться и без его 500 евро
like 14 woman_facepalming 4
anonim_26
ЯниЯ• вчера в 23:09
15
Ответ дляОшеламиссимо
Та ось такі думки в мене є теж. Поїхати по візі за кордон, а йому нічого не скажу що я шукаю зараз за кордоном на роботу. Але я вже не хочу його в якості чоловіка вже.
По какой визе? Вы тролль ?
heart 1
anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:10
16
Ответ дляМядуза аля моргонер
Автор чому ви не з ним поруч?
Там віза треба щоб приїхати в країну. Там немає безвізу.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_26
ЯниЯ• вчера в 23:10
17
Ответ дляОшеламиссимо
Там віза треба щоб приїхати в країну. Там немає безвізу.
Израиль ?
face_with_tears_of_joy 3
anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:10
18
Ответ дляКошкинДом
А к мужу за границу почему не хотите поехать или какая причина?
Немає безвізу, ото така причина
face_with_tears_of_joy 1
noavatar
Gvenna• вчера в 23:10
19
А на 3500 баксів він там саменький себе утримує, котічок такий)
face_with_tears_of_joy 11

anonim_125
Мядуза аля моргонер• вчера в 23:11
20
Жлоб однозначно
Діти є?
woman_facepalming 2 like 1
anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:11
21
Ответ дляПолюю на дрони
Офіційно одружені ?
Діти спільні є ?
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
face_with_tears_of_joy 14 woman_facepalming 9
anonim_125
Мядуза аля моргонер• вчера в 23:12
22
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Та йому пофіг автор...займайтесь своїм життям.
like 9
anonim_26
ЯниЯ• вчера в 23:12
23
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Тогда нафиг его
face_with_tears_of_joy 6 like 3
anonim_121
Престидижитатор• вчера в 23:14
24
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Він вам не чоловік, а колишній співмешканець (ви ж разом вже не живете). Ви можете робити, шо завгодно, власне. Скоро він перестане висилати гроші, і у вас буде вибір або виїжджати кудись і працювати на більшу зп, або триматися за цю роботу.
like 15
anonim_29
ТихоЯ• вчера в 23:13
25
Ответ дляЛюбви вам!
Ви на більше не спроможні?
Ну да, можно подумать основная ценность женщины в работе
woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2 like 1
anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:14
26
Ответ дляGvenna
А на 3500 баксів він там саменький себе утримує, котічок такий)
Не знаю , але при такій зп і можливостях щось зажимає на жінку свою. То я вільна мабуть жінка, без чоловіка.
face_with_tears_of_joy 8 woman_facepalming 1
anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:14
27
Ответ дляМядуза аля моргонер
Жлоб однозначно
Діти є?
Дорослі вже.
anonim_144
Конотопська відьма• вчера в 23:15
28
вы по сути друг другу никто-он вам даже половину дохода не выделяет

на вашем месте я бы крепко призадумалась-кто вы ему??
хотя удобно 500 евриков получать и не напрягаться, правда?

оба хороши
like 10
anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:16
29
Ответ дляПрестидижитатор
Він вам не чоловік, а колишній співмешканець (ви ж разом вже не живете). Ви можете робити, шо завгодно, власне. Скоро він перестане висилати гроші, і у вас буде вибір або виїжджати кудись і працювати на більшу зп, або триматися за цю роботу.
Мабуть 2й варіант буде і вже інший чоловік
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 2
anonim_8
САМ_ТАКОЙ• вчера в 23:16
30
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Жесть нафиг он Вам? Я не работала при таких вводных, потом пришлось потому что надо обеспечивать своего подростка, много надо всего , только из-за этого вышла на работу
like 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff