Українка Маша• 27 июня в 21:00

Пральна машина-автомат.Чи хтось

знає про таке,щоб підключить її у селі,де є центральний водопровід,але вода лише в колонці у дворі? Питання,куди зливатиметься вода,- то інше.
Ворожу на каві• 27 июня в 21:27
Ответ дляФедорино Горе
Їх же не у дворі хоронять, і не поруч з городами
В Африці їх хоронять прямо у дворах, така традиція. В нас посеред вулиць кладовища в селах.

Анти-анонім• 27 июня в 21:28
Ответ дляВорожу на каві
Це може бути вигрібна яма. Куди з машинки буде виливатись, в яму.
У нас вообще круто, все сливают на улицу...
Федорино Горе• 27 июня в 21:28
Ответ дляВорожу на каві
Де це таке? Кладовища завжди поза селами. Інакше б городину неможливо було їсти
автор Українка Маша • 27 июня в 21:28
Ответ дляФедорино Горе
Автор, и как вы до 2026 года стирали? Руками в речке? В украинском селе? Такого быть не может. Сарказм
є пралка-напівавтомат,нею користуємось.
Ворожу на каві• 27 июня в 21:29
Ответ дляУжгород
Людей хоронити на кладовищах, ділянки під які враховуючи в першу чергу рівень і напрямок течії водоносних шаріа. Нуне позортесь тут своєю тупість і не намагайтесь виправдати власне свинство. Пропоную те, що вже давно запроваджено в цивілізованому світі: не маєш грошей на безпечну утилізацію продуктів своєї житєєдіяльності, значить обходишся без того, що їх поодукує. А то навчились пускати своє г*** сусідам, ще й виправдовуєтесь
Ви розводите демагогію тупу і беззмістовну, без конкретних пропозицій що ви особисто пропонуєте селянам робити, в яких немає ні септиків ні центральної каналізації? Як ви впливаєте на ці екологічні процеси окрім писанини на порадниці?
Федорино Горе• 27 июня в 21:29
Ответ дляУкраїнка Маша
є пралка-напівавтомат,нею користуємось.
А воду куди зливаєте? Періть хоча б безфосфатними порошками
Ужгород• 27 июня в 21:30
Ответ дляВорожу на каві
Верхню воду взагалі не можна використовувати для їжі. В мене свердловина 90 метрів. Хто вам особисто заважає зробити те саме?
А хто Вам дозволив їх бурити і використовувати? Ви хоч почитайте нормативну базу щодо цього, ато потім будете скиглити ’караул, штрафують’
автор Українка Маша • 27 июня в 21:30
Ответ дляФедорино Горе
є зливна яма.
Ворожу на каві• 27 июня в 21:35
Ответ дляУжгород
Мені особисто дозволила конституція моєї країни за якою надра належать народу. Я не бачу пропозицій для селян, окрім вашої не срати взагалі і не пити.

Анти-анонім• 27 июня в 21:31
Ответ дляДиви яка я пава!
Та не умные люди на дорогу сливают)))
А нафига заморочки? Жила. И зимой и летом. Пофиг. Все на мвшинаж. Зимой пешком не выйти((
Анти-анонім• 27 июня в 21:32
Ответ дляВорожу на каві
Не знаю, я такого не спостерігала ні разу.
А я видела.
Анти-анонім• 27 июня в 21:36
Ответ дляУжгород
Мені багато чого відомо, в тому числі і те, що центральний водопровід абсолютно не значить, що є вуличні розводки. Аналогічно і про каналізацію
В селе нет центрального водогона. Есть башня. Туда и подключатся.Но нужна постоянная подкачка. За это нужно платить.
Знаю бакси• 27 июня в 21:37
Ответ дляУкраїнка Маша
Люди,будь ласка,прочитайте моє питання і дайте відповідь на нього!)) якщо зустрічались з таким.
Що саме ви хочете почути?
Без труби з водою в будинку пральна машина працювати не буде
Ворожу на каві• 27 июня в 21:40
Ответ дляУжгород
Штрафувати мене має хто? Чиновник який вважає що вода по особливому праву належить йому? а сам заробляє і розкрадає мільярди на водоканалі? Ага. Можна підстави озвучити на здорожчення води втричі? Якщо послугу залишили незмінною.
Знаю бакси• 27 июня в 21:38
Ответ дляУкраїнка Маша
Поставте правильно запитання
А не
’Чи хтось знає про таке,щоб підключить її у селі,де є центральний водопровід,але вода лише в колонці у дворі? ’
Що знає?
Знаю бакси• 27 июня в 21:40
Ответ дляФедорино Горе
Так ями ж є
Машина викачує
Анти-анонім• 27 июня в 21:41
Ответ дляВорожу на каві
А куди люди мають дівати відходи своєї життєдіяльності де немає центральної каналізації? Варіанти накидайте.
Только правильный септик. И не нужно машины. Но зачем, если проще воду сливать на улицу....
Анти-анонім• 27 июня в 21:42
Ответ дляУжгород
Локальні очисні, а не отруювати водоносні шари і насичувати відходами грунти.
Або герметичний скептик
Але ж то тоді доведеться щомісяця або й двічі в місяць викачувати, грошей шкода, правда?
Не видела, чтобы кто-то откачивал....
Ворожу на каві• 27 июня в 21:46
Ответ дляАнти-анонім
Правильний септик з´явився декілька років як. Він вартує величезних грошей. Теорія чудова,що з практикою? Від 2 тисяч коштує відкачати одну ємність на три куба. В людей пенсії 3 тисячі отямтесь. Мені так подобається це зборіще теоретиків любителів. Коли гівно великих міст попадає в річки нічого не бентежить?

Анти-анонім• 27 июня в 21:45
Ответ дляВорожу на каві
Денежка....
Ворожу на каві• 27 июня в 21:48
Ответ дляАнти-анонім
Денежка....
Так я ж вам про це намагаюсь донести. Якщо я маю з вами правильні септики, а все село немає,який сенс?
Ворожу на каві• 27 июня в 21:51
Ответ дляУжгород
Де пропозиції ваші? Де кошти і програми з виділенням від 50 тисяч населенню на септики, під час війни? Де збудовані вами локальні очисні? Чи ви попиздіти?
Анти-анонім• 27 июня в 21:52
Ответ дляФедорино Горе
Чем трупы отлитчаются? Собаки, котята и т.д.?
Ворожу на каві• 27 июня в 21:54
Ответ дляАнти-анонім
Нічим..Воду поверхневу забруднюють в будь якому випадку. Річки забруднюють виробництва. Моря засирають. І це проблема не лише села, цивілізації.
Федорино Горе• 27 июня в 21:57
Ответ дляАнти-анонім
Размером.
Вы у себя в огороде собак хороните? Много, часто, вы живодер/ка?
Ворожу на каві• 27 июня в 21:59
Ответ дляФедорино Горе
Размером.
Зараз на сході тих трупів російських по лісам валяється...а дописувачі вище вважають, що проблема лише у вигрібних ямах.
автор Українка Маша • 27 июня в 22:00
Ответ дляЗнаю бакси
Поставте правильно запитання
А не
Що знає?
знає ’про таке,...’
Знаю бакси• 27 июня в 22:02
Ответ дляУкраїнка Маша
знає ’про таке,...’
Про яке?
Проводите воду в хату з колонки і всі проблеми вирішено
Як ви приймаєте душ і зливаєте в туалеті в будинку?
Ворожу на каві• 27 июня в 22:06
Ответ дляЗнаю бакси
Про яке?
В автора може не бути ні одного, ні іншого.
Федорино Горе• 27 июня в 22:07
Ответ дляВорожу на каві
Ну так никто не собирается из леса возле трупа грибы собирать или сажать картошку.
И потом, с чего бы им валяться? Они наступают, собираю тела спокойно. Вы цифры обменов видели?