Українка Маша• вчера в 21:00

Пральна машина-автомат.Чи хтось

знає про таке,щоб підключить її у селі,де є центральний водопровід,але вода лише в колонці у дворі? Питання,куди зливатиметься вода,- то інше.
автор Українка Маша • 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
Про яке?
Проводите воду в хату з колонки і всі проблеми вирішено
Як ви приймаєте душ і зливаєте в туалеті в будинку?
яка Ви розумна,і яка я дурна!!!!
у будинку живемо три місяці літа!

Ворожу на каві• 2 часа назад
Ответ дляФедорино Горе
Ну так никто не собирается из леса возле трупа грибы собирать или сажать картошку.
И потом, с чего бы им валяться? Они наступают, собираю тела спокойно. Вы цифры обменов видели?
Це отрута яка так само попадає в грунтові води, навіть якщо ви там гриби не збираєте на екологію війна впливає.
Федорино Горе• 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
Є різниця, попадає прямо на город чи вони собі десь далеко в посадці
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляУкраїнка Маша
яка Ви розумна,і яка я дурна!!!!
у будинку живемо три місяці літа!
Так виходить, що таке дурна, якщо таке елементарне не знаєте !!!
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
В автора може не бути ні одного, ні іншого.
Так пише що колонка в дворі
Ворожу на каві• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
Так пише що колонка в дворі
Це не означає що в неї заведена вода. Саме тому питання виникло
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
Так не заведена
Як вона хоче автомат підключити
Пишна молодиця• 1 час назад
В Моїх батьків така машинка Горения називається. Там ззаду бак , наливаєте туди воду відром, машинка сама гріє воду, пере, а грязну воду виливає через шланг в бочку пластикову на 40 літрів. Бочка ця в комплекті не йде, самі купуєте. Потім з бочки виливаєте воду на вулицю.
автор Українка Маша • 1 час назад
Ответ дляПишна молодиця
дякую.таке я знаю.