Зрадорозганячка• 1 час назад

Опитування про задоволеність своїм життям і вагою

Знайома все ще проводить опитування для свого дослідження про те як впливає вага на якість життя. Для людей будь-якої статі і ваги.
Актуально і тим хто схильний заїдати стрес.
І тим хто вічно худне. І тим кого влаштовує вага.
Будемо вдячні.
Ось гугл-форма https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddA16pNP...
Опитування анонімне. Займе хвилин 5-10 вашого часу.
Дякуємо!
Свекруня• 1 час назад
Я вами всеми не довольна, так и запишите!

Мама Карло• 1 час назад
От людям нє йух дєлать серед ночі по опитуванням лазити
Скорая помощь• 1 час назад
Я устала отвечать. У мене виникає бажання поїсти 3 раза в день в будь якому стані, а напружена я или роздратована - не играет существенной роли
Кидстаффовна• 1 час назад
Хто ви такі і куди будуть використані дані? Здебільшого люди і так знають, що заїдають. Чи є у вас дієвий спосіб перевести рхп чи тривожне заїдання в інші способи компенсації?
Чи є у вас там пункт про фінансовий стан опитуваних? Це прямо впливає на якість життя і те, що людина може їсти. А також кількість вільного часу для приготування їжі та часу на спорт?
Коли 9 годин працюєш, 2 проводиш в дорозі, то якось з правильним харчуванням та спортом вже не дуже. І ще 10000 кроків. Коли? Після ком.години?
Вакцениро Вона• 1 час назад
Це опитування актуально лише вашій знайомій для якогось свого дослідження. Чим власне саме опитування допоможе людям?
Басноплетка• 57 минут назад
Пройшла)
На паровозе• 57 минут назад
ну я была зациклена на весе своем худом до 30 лет, сейчас просто забила, уже какая есть, мне тоже можно пройти тест?
автор Зрадорозганячка • 53 минуты назад
Ответ дляСвекруня
ну ок) буває
автор Зрадорозганячка • 52 минуты назад
Ответ дляСкорая помощь

автор Зрадорозганячка • 44 минуты назад
Ответ дляКидстаффовна
Це наукове дослідження. Т.ак є згода на обробку відповідей. Все анонімно, тобто не треба і авторизовуватися як це часто буває в опитуваннях.
Про фінансовий стан - в цій анкеті буквально нема, але можна все це при бажанні в окремому полі вкінці опитування написати, або також є можливість отрмати другу анкету (її не обовʼязково здавати - вона як подарунок) саморефлексії, де йде глибока психотерапевтична робота.
Про дієві способи переводу рхп чи тривожне заїдання в інші способи компенсації - в авторки анкети памʼятаю, що було у її блозі, а також дослідження дасть певні винаходи
автор Зрадорозганячка • 46 минут назад
Ответ дляВакцениро Вона
так, це для наукового дослідження. звісно, це може допомогти при підтвердженні деяких авторських методів для роботи з переїданням чи відчуттям незадоволеноств власним тілом
автор Зрадорозганячка • 46 минут назад
Ответ дляБасноплетка
Пройшла)
Дякуємо
автор Зрадорозганячка • 45 минут назад
Ответ дляНа паровозе
так, звісно
На паровозе• 36 минут назад
Ответ дляЗрадорозганячка
так, звісно
готово, но я сильно выбиваюсь из общей массы конкретно в вашем исследовании, вряд ли вы найдете таких же людей для опроса, поэтому статистика подпортиться, во мня совмещаются несовместимые вещи.
и кто ваша контрольная группа? Вам надо было брать тех кто доволен своим телом и весом и тех кто недоволен своим весом и телом и проводить исследование, чтоб получить валидные результаты. В начале теста уточнить эти нюансы, а там такого вопроса не было ’довольна ли я своим весом’ с точки зрения субъективного мнения испытуемого*
автор Зрадорозганячка • 24 минуты назад
Ответ дляНа паровозе
Дякуємо!
там планується понад 200 опитуваних. є і дорослі з вагою 45кг, хоч так, більшість з індексом маси тіла більш високим і дуже високим.
там напочатку є питання щодо задоволеності вагою (бажання схуднути/набрати/все влаштовує)