Хтомолодець? Я!• сегодня в 17:37
Чому у вакансіях не вказана заробітна плата? Дивний офер..
Зараз в пошуках роботи, багато вакансій не містять рівня заробітної плати, на такі не відгукуюсь. І мене в резюме рівень вказаний, але все одно пишуть рекрутери і скидають вакансії без рівня заробітної плати. В моєму розумінні, якщо вони не вказують рівень зарплати але беруть і роботу моє резюме, автоматично погоджуються. Така ситуація, пройшла дві співбесіди, ейчар та власник, сьогодні отримую офер на 15 тисяч нижче, вказаного меню рівня, запитала, відповідь в нас був такий бюджет, подякувала. Результат, втрачений мій час, їх час власника та ейар. Знов відкривають найм.
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 17:43
Ответ дляДиверсификация
Конченые потому что. Пишите отзывы о них везде
Я логіки зрозуміти не можу, от реально, це час витрачати на співбесіди, свій керівника, ясно, що людина відмовиться. Бо супер плюшок в них нема.
Ms. Анонимная• сегодня в 17:44
А дійсно, чому б не написати, що оклад такий або зарплата від проекту 10 % від 50 і до...
Ms. Анонимная• сегодня в 17:44
Ответ дляХтомолодець? Я!
Рекрутер зробив роботу, поставив галочку
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 17:45
Ответ дляMs. Анонимная
Яку роботу? Результата нема, їм людина треба вже 10.07
Пес Патрон• сегодня в 17:47
Ответ дляХтомолодець? Я!
Вы при встрече/ ах уточняли уровень или вилку?
Была свидетелем где на мне так поймали конченную эйчаршу, которая мне трындела один уровень, а по факту там на 30% ниже, и они не готовы подниматься. Она тупо делала план по соискателям
Аноним Советчик• сегодня в 17:47
Ну вот нужно чтобы больше было людей как вы. Ато многим в результате становится жаль потраченного времени и они идут на такую ставку. На это наверное и расчёт, что с работой в кармане не откажутся.
Если все будут отказывать может научатся сразу предоставлять полную информацию
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 17:47
Так а по телефону вы уточнить не можете или когда вас на собеседование приглашают, сообщить что вакансии на з/п ниже, чем указана в резюме не рассматриваете?
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 17:48
Ответ дляПес Патрон
Я не уточнювала, але в мене чітко рівень прописані в резюме, великим шрифтом, яке лежало на столі у власника при співбесіді, він там помітки робив
ДаЗдраПерма• сегодня в 17:49
Щоб не виникало таких непорозумінь, з/п уточнюється ще на першому дзвінку по телефону- менше такої-то суми вакансії не розглядаю, щоб не витрачати свій час.
Потім можна уточнити ще на співбесіди, в залежності від функціоналу.
Як можна не обговорювати з/п? Вони бачать, що ви сором´язлива і навішують свої умови.
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 17:50
И почему вы не отправляете резюме на те вакансии, где не указана з/п? У вас же в резюме указана желаемая зарплата, некоторые не будут вам звонить, если ниже, если позвонят - уточните уровень и напомните свои пожелания
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 17:51
Ответ дляХтомолодець? Я!
Нужно уточнять по телефону, еще до собеседования
Пес Патрон• сегодня в 17:51
Ответ дляХтомолодець? Я!
Вот и главный момент. Написано на заборе, а вы могли и на меньшее согласится, ну может не сразу, а может и согнласитесь... Но зарплата это первый вопрос у меня на собеседовании и при звонке приглашении на собеседование. Я часто тоже зп не пишу в сv, дважды получала предложение выше ожидаемого максимума. У вас же вплоть до офера дошло.
Эт вернячОк• сегодня в 17:51
Ответ дляХтомолодець? Я!
Яка це сфера/спеціальність? Чим займаєтесь?
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 17:54
Ответ дляЭт вернячОк
Кондитерська сфера
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 17:56
Ответ дляДаЗдраПерма
Тепер буду уточнювати, півтора роки тому шкала роботу знайшла швидко на ті умови, що хотіла
Эт вернячОк• сегодня в 17:57
Ответ дляХтомолодець? Я!
Чому не склалось з тією роботою?
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 18:01
Ответ дляЭт вернячОк
Чому не склалось з тією роботою?
Все склалось, отримала певні знання і пішла далі. Я і розглядала її на рік -піітора.
ДаЗдраПерма• сегодня в 18:07
Ответ дляХтомолодець? Я!
Кондитерська сфера
Я розумію, що це далеко від вашої сфери, але вчіться вести переговори і відстоювати свої вимоги. З/п завжди уточнюйте по тел, а потім ще на співбесіді.
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 18:08
Ответ дляДаЗдраПерма
Написала їм чи готові розглянути рівень оплати, який я вказувала ц резюме, подивимось що скажуть
ДаЗдраПерма• сегодня в 18:14
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ок, але думаю, що 15 тисяч вам не накинуть. Якщо зацікавлені в вас, то будуть прогинати на меншу суму +3/+5 тис. Або взагалі відмовлять.
А ви витратили час. Тому краще все уточнювати заздалегідь до співбесіди і потім чітко проговорювати на ній.
Бо з/п в вакансіях теж вказують з потолка, а як виясняєш, то по факту в 2 рази менше. Особливо в шарашкіних конторах.
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 18:16
Ответ дляДаЗдраПерма
Не накинуть, є інші роботодавці, або залишусь у теперішнього, поки не знайду на своїх умовах. Просто дивує така робота, людина потрібна, а працюють на процес, а не на результат.
Плакулька• сегодня в 18:19
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тик смотря какая работа. У некоторых это ставка + % (тоесть сколько заработаешь)
ДаЗдраПерма• сегодня в 18:19
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не думаю, що на процес.
Просто побачили, що ви за з/п ні слова, от і поставили, що захотіли.
Плакулька• сегодня в 18:19
Ответ дляХтомолодець? Я!
Какая вакансия, что за должность?
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 18:20
Ответ дляДаЗдраПерма
Не думаю, що на процес.
Не логічно, реально, якщо в резюме вказана зарплата, це тільки лох погодиться на менше чи компанія має бути з суперплюшками, окрім зарплати.
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 18:21
Ответ дляПлакулька
Какая вакансия, что за должность?
А яке це має значення, зарплату вказувала в ринку по Києву.
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 18:21
Ответ дляПлакулька
Если это было бы так, тогда непонятно, о чем автор спрашивает
Хтомолодець? Я!
• сегодня в 18:22
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Там ставка.
Плакулька• сегодня в 18:22
Ответ дляХтомолодець? Я!
Есть оклад + %. Есть такого рода вакансии. Тоесть уровень з/а зависит от Вас по итогу.
Кто то 50 тыс заработает, кто то 100, кто то 200.