Хтомолодець? Я!• 29 июня в 17:37
Чому у вакансіях не вказана заробітна плата? Дивний офер..
Зараз в пошуках роботи, багато вакансій не містять рівня заробітної плати, на такі не відгукуюсь. І мене в резюме рівень вказаний, але все одно пишуть рекрутери і скидають вакансії без рівня заробітної плати. В моєму розумінні, якщо вони не вказують рівень зарплати але беруть і роботу моє резюме, автоматично погоджуються. Така ситуація, пройшла дві співбесіди, ейчар та власник, сьогодні отримую офер на 15 тисяч нижче, вказаного меню рівня, запитала, відповідь в нас був такий бюджет, подякувала. Результат, втрачений мій час, їх час власника та ейар. Знов відкривають найм.
ДаЗдраПерма• 29 июня в 18:26
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не логічно, реально, якщо в резюме вказана зарплата, це тільки лох погодиться на менше чи компанія має бути з суперплюшками, окрім зарплати.
Логічно.
Я працювала рекрутером в ІТ.
Те, що написано, і те що буде по факту - залежить і від навичок, і від того, як пройде співбесіда.
Впевненим крутим спеціалістам ніхто менше бажаного не поставить. А якщо невпевнений і знань мало, то дають, що вважають правильним на данному етапі. Якщо не погодиться - знайдуть іншого.
Це вам для розуміння процесу рекрутингу.
Я працювала рекрутером в ІТ.
Бабульція• 29 июня в 18:28
Ответ дляДаЗдраПерма
Логічно.
Я працювала рекрутером в ІТ.
Щойно те саме хотіла написати. Плюсую
Автор, в Вас ця компанія не зацікавлена на стільки, щоб платити більше
Хтомолодець? Я!
• 29 июня в 18:30
Ответ дляДаЗдраПерма
Логічно.
Я працювала рекрутером в ІТ.
Це не айті, по такій логіці краще нехай буде поганий спец, а він там єдиний, вчити нема кому, аніж заплатити релевантні гроші. Ну ок.
Цукрові вишні• 29 июня в 18:30
Я не хожу на співбесіди якщо не відповідають на питання яка зп, і біла чи сіра.
сою не люблю• 29 июня в 18:35
Ответ дляПлакулька
Есть оклад + %. Есть такого рода вакансии. Тоесть уровень з/а зависит от Вас по итогу.
Кто то 50 тыс заработает, кто то 100, кто то 200.
Проценты это разводилово.
Я наблюдала, как люди соглашались, а потом условия того процента так кардинально менялись, что это было просто нереально.
Например, брали на условие, что сделать личные продажи на 3 млн грн. Ок, человек делал. Один раз выплатили, а потом, ой, нужно сделать не продажи, а прибыль. Пардон, но прибыль предприятия всегда оптимизируют, чтоб был маленький плюс для налоговой и все. Т.е. выйти на заявленную прибыль нереально, так как ее ВСЕГДА уменьшают. Люди оставались в дураках. Конвейер сотрудников…
Пес Патрон• 29 июня в 18:36
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну без вас же до сегодня как то справлялись? И даже если это новое направление то популярная практика взять человека который все поднимет, а потом слить его за не надобностью, когда процессы на рельсах уже.
ДаЗдраПерма• 29 июня в 18:38
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я вам вже 5 повідомлення написала, як проходить процес і рішення, і дала поради, як треба робити. А ви продовжуєте зі мною спорити.
Напишу прямо. Так, айті - значно інтелектуальніша сфера. І якщо там такий процес, то в кондитерці тим більше ніхто з вами бавитись не буде.
І краще б ви так навчились відстоювати свою з/п на співбесіді, ніж тут під анонімом намагаєтесь сперечатись про те, в чому не розбираєтесь.
Успіхів.
Пес Патрон• 29 июня в 18:41
Ответ длясою не люблю
Проценты это разводилово.
И не говорите. Разводняк для продаванов такой везде: договариваешся про процент от оборота потом ноют, что надо процент от прибыли. Договариваешся про процент от прибыли, что с точки здравого смысла и правильно, начинают рассказывать про дополнительные расходы которых не видно и оказывается дивиденты соучредителям сюда не входят, а прибылью они считают капитал который остается на балансе фирмы для операционных и прочих издержек. И ты понимаешь, что выйти на ожидаемый зарплатный уровень просто не возмозмо по умолчанию не потому что ты мало сделал или продал, а потому что этот уровень никто тебе изначально платить и не собирается.
Хтомолодець? Я!
• 29 июня в 18:42
Ответ дляДаЗдраПерма
Успіхів.
Я не намагалась сперечатись, в мене все буде добре, негативний досвід з людьми не орієнтованими на результат, так і працювати будуть, теж досвід.
Ждун с Нибиру• 29 июня в 18:51
Зарплата от результатов собеседования зависит. В нормальных компаниях никогда не пишут ЗП
Ms. Анонимная• 29 июня в 18:52
Так може вакансію під когось свого підганяють, вам запропонували 30, мені 28, завтра якійсь Свєті 25, а потім прийде їхня Катя і їй запропонують 80
Хтомолодець? Я!
• 29 июня в 19:12
Ответ дляMs. Анонимная
Навіщо тоді мене, вас та Світу тягнути до власника, і витрачати по півтори години його часу на кожну з нас, це вже якась неповага до того, хто тобі гроші платить. Теж була ситуація зі своїм кандидатом, пошук просто не робили, бо знали всі про Катю.
Яжбоматусяблін• 29 июня в 19:19
Если нет зп, то точно маленькая.
Уже проверено. Або есть вариант неплохо платить, но можно сбить за счет вас - сами предложите меньше.
Тоже так задолбалась
КондуктЕр тролейбуса• 29 июня в 19:31
Если не указаны рамки зарплат, значит это конверт и шаражкина контора.
ГороховаЯ• 29 июня в 21:48
Чому на сайтах по найму закордоном, не в Україні, всюди вказана оплата за годину? Так і в нас буде? Чи це риторичне питання?