Амбасадор щастя• 30 июня в 15:05

Зір у дитини. Підкажіть

Перевіряли зір у дитини,він погіршився. Розвивається близорукість. Лікар рекомендує окуляри. Питання: якщо вже одягти окуляри то все,їх не зняти? Можна поспостерігати? Дякую
Чупа-чупс• 30 июня в 15:07
Без окулярів короткозорість розвинеться ще скоріше. Дитина виросте, може зробити лащерну корекцію. Тут не в окулярах проблема. Вони нічого не погіршують. Короткозорість вже є.

Плету интриги• 30 июня в 15:08
не обовязково. Але я би не рекомендувала випробовувати близорукість на швидкість. В мене зір погіршувався до моменту поки не вділа окуляри. Так, він не покращився, але за 38 років і не погіршився і це супер.
So_so• 30 июня в 15:14
Если не оденете очки, то глазное яблоко вернёт свою форму и близорукость уйдет.
Как-то так?
Куда_бежать• 30 июня в 15:21
Моя дочка на ночь снимает, и в душе, врач разрешил
Указка• 30 июня в 15:27
Вам потрібно зберегти гостроту зору. Виробити бінокулярність. Є ще нічні лінзи. Погугліть.
автор Амбасадор щастя • 30 июня в 15:34
Ответ дляУказка
Як це зробити?
автор Амбасадор щастя • 30 июня в 15:35
Ответ дляSo_so
Как-то так?
Зараз дитина бачить нормально, виявили що зір погіршився випадково. Хотіла б залишити на тому рівні що є
Дюйм оф о4ка• 30 июня в 15:56
Ответ дляАмбасадор щастя
Витамины для глаз,зарядка для глаз.Мой носил очки с 1 по 6 класс,сейчас без очков.
Неваляшкина• 30 июня в 15:56
Ответ дляАмбасадор щастя
Ні, вона не бачить нормально. Вона звикає до того зору, що є. І є ще таке, що компенсує здорове око наприклад. Але близорукість вже є. І в момент доречі коли активний рост дитини, зір може сильно погіршитись.

Неваляшкина• 30 июня в 15:58
Ответ дляАмбасадор щастя
У мене дитина носила з 5 до 7 років окуляри. Потім стало все ок. Робили вправи, зарядку для очей. Потім з 7 до 11 все чудово було, перевірялись. А в 12 років, такий відкат(( зараз в лінзах ходить.
Оце так цабе• 30 июня в 16:38
вам учорашньої теми мало, тепер кожного дня будете писати?
сходіть ще до 3-4-5-6 лікарів і послухайте, що вони скажуть.
чи ви більше довіряєте думці анонімів з непрофільного форуму?
автор Амбасадор щастя • 30 июня в 17:48
Ответ дляОце так цабе
Я не писала вчора. Чому ви грубите? сьогодні були у лікаря
автор Амбасадор щастя • 30 июня в 17:53
Ответ дляНеваляшкина
Яка зарядка, підкажіть
Оце так цабе• 30 июня в 17:55
Ответ дляАмбасадор щастя
це була не грубість, а щире обурення, чому ви такі питання довіряєте випадковим людям, і порада - не на форумі питати у людей, які за дуже малим виключенням, мають відношення до медицини і зору, а сходити до декількох лікарів, якщо у вас є сумніви щодо діагнозу та лікування. Це ж логічно. А якщо у вас такий тендітний душевний устрій, то ця платформа взагалі не для вас, бо тут зазвичай хамлять, принижують і знущаються, а не радять
автор Амбасадор щастя • 30 июня в 18:36
Ответ дляОце так цабе
Я тут з 2013 року. Знаю хто є хто. Дякую
Неваляшкина• 01 июля в 14:57
Ну на словах не розкажу. Лікар дав флаєри з зарядкою та показав як робити. Робити потрібно було вранці та ввечері кожен день. Але це стандартна зарядка, роздрукуйте з інтернету плакат.