Ганцю в кєдах• 01 июля в 13:53
УЗД Скринінг
Вагітна 1 триместер.Зробили УЗД і прийшла відповідь лікаря:Скринінг на синдром Даунавиявився позитивним. Це не означає, що у вашої дитини синдром Дауна, це лише вища ймовірність, тому доцільно провести додаткове генетичне тестування.
Чи можна довіряти УЗД скринінгу на такому ранньому терміні?
Ганцю в кєдах
• 01 июля в 21:13
Ответ дляГоворю-балакаю
А біохімію теж здавали? Пріска скринінг Астрая ?
Я в Чехії,дали направлення на аналізи,я зробила, а які незнаю.
Говорю-балакаю• 01 июля в 21:45
Ответ дляГанцю в кєдах
Дивно…а який тиждень зараз?
Писала дівчина, що в Польщі на першому скринінгу не сказали за ризик прееклампсії і дитинка померла на 8 місяця. А зараз вже якщо вона буде вагітна, то потрібна сильніша профілактика, Аспірин/Кардіомагніл вже не допоможуть. Ще було б супер здати на антифосфоліпідний синдром, бо якщо він підтверджується, то Аспірин точно не допоможе. Запитайте у них за прееклампсію, це коли плацента не зовсім якісно працює і її мікро судини теж. Можливо загрузить фото скринінгу у GPT і він вам розкаже. Бо мені перша лікар, яка мене вела, взагалі за ризик прееклампсії мовчала. Довелося змінити лікаря.