...аяприкольная• 1 час назад
Яку їжу берете з собою на пляж?
Бутерброди пропадуть напевне в таку спеку
Трактор Віка• 1 час назад
Зранку бутерброди беру, після обіду кукурудзу, але в сумку холодильник. В обід ми не печемся на пляжі
Трахтибидох• 1 час назад
Яйця, Котлетки огірочки вже було?
Бо для автора видно іншого нічого не існує, на пляжі без іжі пропаде)))
Малая еще та• 1 час назад
Ничего не беру, нет привычки весь день шварчать на солнце, а за тот час или два я не проголодаюсь
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Замість бутербродів візьміть в термосумку кабаноси. Маленькі термосумки є в аврорі, сінсей і копійочці
Малая еще та• 1 час назад
Ответ дляПокращена
В кого запор можна суши взяти.
Есть риск, что выйдет с другой стороны
Покращена• 1 час назад
Ответ дляМалая еще та
Есть риск, что выйдет с другой стороны
Колой запивайте😁
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляМию чакри щоденно
Чого в таку спеку на пляж пертися
Поїсти?
А коли пертися? В мороз?
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляВся в кредитах
Ничего не беру, в баре у бассейна все покупаю
У нас на ставку такого немає) Беру соломку, фрукти, сир.
А що таке?• 54 минуты назад
Ответ дляиванюся
Всегда)
Если идеи ’под обед’ то берём что то типа сендвичей, если уже после еды, то фрукты , чипсы, и тд
Згадала, коли я була мала, і нас з сестрою батьки возили на пляж, завжди брали картоплю варену, яйця, котлети, огірки, копчену ковбасу
А колись біля нас розстелили покривало грузини, то там застілля було з кавунами, хлібами, мясом, все покривало заставлене було їжею.
Ответ дляА що таке?
В кавун беру, тільки дома нарізаю і диню))
У моїй дітей, да і у мене прибирається жор на пляжі.