Забрала і не сказала• 2 часа назад
Як взяти витяг в Дія на нерухоме майно ? Завжди вікно-зайдіть пізніше . Це тому
Що з закордону?
Потрібно для податкової. Підтягнули квартиру яку подала 10 років назад
Просто красавица• 2 часа назад
Вчора намагалася, я в в Україні, теж висить спробуйте пізніше. Спроба була з сайту.
Язвочка• 58 минут назад
Не работает эта функция сейчас, я еще в апреле пробовала( тоже для налоговой хотела взять