БлинчикБезСметанки• вчера в 11:08

Що робити з сусідами, які все літо щовечора сидять під вікнами, голосно сміються

Вікна не відкрити, спати неможливо, але й сваритися з усім двором не хочеться
ГугелП@лАмался• вчера в 11:08
Присоединяйтесь

4есотка• вчера в 11:08
Вечір це о котрій годині?
Море_море_я_скучаю• вчера в 11:08
Пусть люди отдыхают
Мальчижка• вчера в 11:09
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Пусть люди отдыхают
А інші не повинні?
Красота неземная• вчера в 11:13
Убрать лавочки, покрасить, испачкать, вбить гвозди
Svitlo_• вчера в 11:16
Радійте, що є люди в яких все прекрасно
Латвийские_Номера• вчера в 11:18
Ответ дляSvitlo_
Радійте, що є люди в яких все прекрасно
Така собі радість, коли хочеться спати, а пчерез ’добрих’ сусідів не можна і це я зараз не про кацапів
Невісточка ж• вчера в 11:19
Ответ дляSvitlo_
Радійте, що є люди в яких все прекрасно
Я могу порадоваться раз, но не каждый вечер.
Зілля до весілля• вчера в 11:21
Ответ дляSvitlo_
Радійте, що є люди в яких все прекрасно
Удалено администрацией...

Зілля до весілля• вчера в 11:22
Озвучьте им , что они мешают вам спать, и просить перенести лавочки подальше от окон
Svitlo_• вчера в 11:22
Ответ дляЗілля до весілля
Удалено администрацией...
Так вночі спокійно спіть.
Зілля до весілля• вчера в 11:23
Ответ дляSvitlo_
Так вночі спокійно спіть.
Вікна не відкрити, спати неможливо
Svitlo_• вчера в 11:23
Ответ дляЗілля до весілля
Удалено администрацией...
Нє. Я просто все життя прожила з сусідкою - яку дратував сміх під вікнами.
Svitlo_• вчера в 11:24
Ответ дляЗілля до весілля
Вікна не відкрити, спати неможливо
Що заважає відкрити вікна вночі?
Зілля до весілля• вчера в 11:24
Ответ дляSvitlo_
Зачем ржать под чужими окнами?
Зілля до весілля• вчера в 11:24
Ответ дляSvitlo_
Що заважає відкрити вікна вночі?
сидять під вікнами, голосно сміються
Svitlo_• вчера в 11:25
Ответ дляЗілля до весілля
Зачем ржать под чужими окнами?
А що плакати?
Зілля до весілля• вчера в 11:25
Ответ дляSvitlo_
Що заважає відкрити вікна вночі?
У вас плохо с пониманием прочитанного.
Ищу Аленя• вчера в 11:25
Це пекло, автор..а) викликати поліцію кожен раз б) ставити кондиціонер( але весною він не поможе). в) тікати з цього дому. Звикнути не реально до гальорки, спати теж, це не серіал де виставляєш одну гучність і ніякі крики і сміх тебе не розбудить. Там ще напевно ехо як в колодязі через сусідні будинки

Svitlo_• вчера в 11:25
Ответ дляЗілля до весілля
сидять під вікнами, голосно сміються
Хто? Автор не писала про сміх вночі. Так що нехай спить собі вночі з відкритими вікнами.
Зілля до весілля• вчера в 11:25
Ответ дляSvitlo_
А що плакати?
Зачем вообще что-то делать под чужими окнами?
Зілля до весілля• вчера в 11:26
Ответ дляИщу Аленя
Убрать скамейки намного проще
Ищу Аленя• вчера в 11:26
Ответ дляSvitlo_
Радійте, що є люди в яких все прекрасно
А на свій комфорт забити, аби іншим було добре)
Пасхальний тролік• вчера в 11:26
Обливать их водой из окна.
Зілля до весілля• вчера в 11:27
Ответ дляSvitlo_
Я вам скопировала слова автора. Вы правда думаете, что смех прекращается в 21?
Замулена ріка• вчера в 11:27
Ответ для4есотка
Вечір це о котрій годині?
Ну у наших соседей вечер это до 24.00, потом они уползают, боятся патрульных. Обязательное условие веселья - пиво, музло из колонки, дикий ржач с матом и орущие дети, разносящие площадку. Успокоить этот гадюшник никто не может, в домовом чате девочку, попросившую не орать так, потому что она не может уложить ребенка, назвали ’старой климактеричкой’ и предложили переехать жить в лес . Веселые и задорные, блин
Ищу Аленя• вчера в 11:27
Ответ дляЗілля до весілля
Убрать скамейки намного проще
Или как советовали делать так чтобы на них не хотели сидеть. Шприцов накидать с красной краской, повставлять там)
Щебетушка• вчера в 11:28
Смотря во сколько это происходит? Если после 11ти, то надо по-хорошему объяснить, если по хорошему не дойдёт, то нах таких соседей, тогда с такими надо жестко, такие понимают только грубость
Щебетушка• вчера в 11:28
А вообще автор - вы где-то пропали, Вы троль?
Ищу Аленя• вчера в 11:28
Ответ дляЗамулена ріка
За пиво в общественном месте у нас соседка вызывает полицию, больше они пить не будуть, штраф ведь растёт с каждым разом