Большой секретик• Изменено 02 июля в 12:34

Запитання до знавців собак з характером

Ситуація така
Є в нас собачка, 3 роки дуже класний, рудий, розумний але дуже самолюб і ревнивець.
Нікого не визнає, кота ганяє. Кастрований.
Взяли ми його коли в нас вже був старий вівчур і не зважаючи, що він набагато молодший і пізніше попав в сім´ю, рудий вівчура не дуже любив.
Старий на 15 році життя пішов від нас на веселку.
Зараз мамі подруга пропонує взяти собачку не великого розміру, вони з чоловіком на дорозі знайшли вагітну і вона народила. Собаку вона буде стерилізувати. Малі дуже гарні, як лисички.
Але запитання, кого брати хлопчика чи дівчинку ( стерилізувати ясно що будемо)
щоб рудий не виживав його з двору?
Подвір´я велике, ночувати вони будуть порізну.
Чи це не вгадати заздалегідь
Саджу все зарання• 02 июля в 12:34
Просто поговорите с ним, убедите за вкусняшку

Голубка миру• 02 июля в 12:35
Сучку берите. Лояльнее отнесется
автор Большой секретик • 02 июля в 12:35
Ответ дляСаджу все зарання
Це не варіант. Він визнає тільки себе.
Просто жаль буде малого, можливо до дівчинки він буде любязніший
автор Большой секретик • 02 июля в 12:36
Ответ дляГолубка миру
Сучку берите. Лояльнее отнесется
Я теж так думаю.
Хлопчика він точно не прийме
Саджу все зарання• 02 июля в 12:38
Ответ дляБольшой секретик
Це не варіант. Він визнає тільки себе.
Мы с ним похожи..
ПотеряласЯ Я...• 02 июля в 12:57
Тільки дівчинку, ще слухати її буде.
Додекаэдр• 02 июля в 13:32
Би взагалі не брала другого песика в такому випадку. У знайомої собаки так і не подружилися. Це проблема на все життя собаче тепер.
автор Большой секретик • 02 июля в 13:35
Ответ дляДодекаэдр
Ну в нас в крайньому разі буде можливість їх тримати окремо.
ЗавЛабСнаб• 02 июля в 14:09
Поговорите с кинологами. Насколько я поняла, собаками у Вас никто не занимается (ну кроме покормили, полечили при необходимости). А такие вещи без контроля не оставляют. Собака должна подчиняться человеку. Все косяки поведения в той или иной мере корректируются. У Вас, судя по тексту, просто все пущено на самотек.
Вашей собаке сейчас пофиг, сука будет или кобель, т к он кастрат.

Ноу коммент• 02 июля в 14:27
Дівчинку.
Будуть дружити
автор Большой секретик • 02 июля в 14:28
Ответ дляЗавЛабСнаб
Уявіть собі, що є люди на цьому світі, які просто тримають звичайних безпородних собачок.
Достатньо їх любити, годувати і полікувати по потребі. На щастя так живуть, що не хворіють, майже.
І дозволяють їм мати свій характер, а не ломати.
Зпущено в вас .
До кіногонів звертатися не буде ніхто, ясно що