Не прохожу мимо• 1 час назад
Їм з котом з однієї тарілки) Брезгливі, живіть тепер з цим)
Ну не змогла йому кусочок не відщіпнути😊
Власниця кота усього рік, доКОТилась…)))🤣
Верочка 100%• 1 час назад
Навіщо це робити? Я свого кота дуже люблю але це перебор. Він в мене вчора чотири трупи приніс, яка нафіг їжа з однієї миски?
Не прохожу мимо
• 1 час назад
Ответ дляВерочка 100%
Мій виключно домашній нікуди не ходить.
А ваш якщо трупи носить
то вас не спасе це, він всерівно розніс ту заразу вам по хаті
А ваш якщо трупи носить
Не прохожу мимо
• 1 час назад
ПушАпница• 1 час назад
Смачного )
Пофіг
У мене двоє , шерсть уже в морозилці і у сраці в мене 🤣так шо пофіг
Пофіг
Верочка 100%• 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Мій виключно домашній нікуди не ходить.
А ваш якщо трупи носить
Він полює. Ваш дупу вилизує і брудні лапи але вам ніхто не заважає навіть цілувати його в губи.
Верочка 100%• 1 час назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та хоть зад йому вилижіть, нам байдуже.
Це точно.
Королева спама• 1 час назад
На моего кота похож
Я пока он был маленький, тоже ела с ним, теперь Пан самостоятельный, кушают сами и не любят чтобы его трапезе мешали
На пів ставки• 1 час назад
Прикольно, моя кошка вообще не ест готовую еду человеческую . Ей даже не интересно. Я конечно бы поделилась
Не прохожу мимо
• 1 час назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та хоть зад йому вилижіть, нам байдуже.
Байдуже?🤣 то що ви тут робите, плюєтесь?
Ну мені теж на таких як ви байдуже і моєму коту
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Мій виключно домашній нікуди не ходить.
А ваш якщо трупи носить
А шерсть?
Сколько_мне_лет?• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Тю, я собаке мороженное или сметану со своей ложки даю
++
Мой йогурт или кефир ест только с моей чашки, если налью ему в миску, то даже не глянет
Верочка 100%• 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Ні не байдуже, ви ж навіть тему створили, з цього приводу. Вам порадницька думка потрібна? Ви її маєте
Не прохожу мимо
• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
На моего кота похож
А мій мусить все обнюхати… Що б я не робила, що б не їла- ревізор. Воду виключно з мого графіна пьє, чисту і свіжу інакше ніяк🤭
Галя-краля• 1 час назад
Автор вы чего не воспринимаете чужие комментарии ? Люди пишут, как понимают, а вы себе сами ставите лайки и сердечки! К чему тогда тема? У меня домашняя кошка, пух по всей квартире, каждый день полесошу,но с нашей тарелки не ест
Не прохожу мимо
• 1 час назад
Ответ дляГаля-краля
Идите гуляйте
Королева спама• 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Он так беспокоиться о Вас, заботливый
Не прохожу мимо
• 1 час назад
Ответ дляВерочка 100%
Маю і обираю яка мені подабається. Ваш яд не сприймаю, змиріться
Не прохожу мимо
• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
От уболтав, поїли усі разом))
Галя-краля• 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Хамка редкая
Не прохожу мимо
• 1 час назад
Ответ дляНа пів ставки
Не привчайте, краще таки котячий корм)
Мій теж дууже рідко їсть таке, тільки рибу або мʼясне, тому мені і цікаво іноді поділитись
Галя-краля• 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Идите гуляйте
Не надо говорить куда мне идти, а я не скажу, куда я вас подальше пошлю !
Так у вас наверняка и тараканы в доме есть, если такая антисанитария, животные и ’люди ’ едят с одной посуды
Джавеліна• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
На моего кота похож
С его миски?
Джавеліна• 1 час назад
Ответ дляГаля-краля
Тараканам ничего после животных не остается, так что вряд ли они есть.