Раздражевская• 02 июля в 20:05
Чи потрібен нотаріальний дозвіл від батька на відпочинок
Цікавить інформація за останній тиждень , раніше то можна , а саме зараз ?
Плакулька• 02 июля в 20:09
А чого б то воно помінялось? Війна не закінчилась, якщо кожна жінка буде брати дозвіл, то нотаріуси з розуму зійдуть
Ms. Скромность• 02 июля в 20:12
ні, не потрібно, навіть свід-ва про народження не всюди показувала
Зрадорозганячка• 02 июля в 20:13
Ответ дляMs. Скромность
ну это точно надо иметь
Турагенція Tourdream• 02 июля в 20:25
По закону - поки в Україні військовий стан та якщо дитина подорожує з мамою, то дозвіл від батька не потрібен. Тільки закордонний паспорт та свідоцтво про народження.
Раздражевская
• 02 июля в 20:28
Ответ дляMs. Скромность
мати з собою обов´язково!
у вас просили показати? коли ви їздили? і куди?
Раздражевская
• 02 июля в 20:29
Ответ дляЛюблю пиво
На выезд за границу? Не нужен.
так, за кордон , плануємо їхати автобусом через Польщу
БоХатая• 02 июля в 20:41
Какие изменения за неделю натолкнули вас на мысль об изменении правил выезда с ребенком за границу? Какое событие?
Прагматик флегма• 02 июля в 20:45
Ответ дляРаздражевская
10 попередніх повідомлень, що не треба (і дійсно не треба) ви проігнорували, а на якесь одне протилежне повелись😂
Люблю пиво• 03 июля в 00:04
Ответ дляРаздражевская
Не нужно, мы как раз с дочкой ехали через Польшу, только вчера прилетели на море, разрешение от отца не нужно, если ребёнок едет с мамой.