Розбещена цяточка• 2 часа назад
Допоможіть порадою як позбутися абюзерских відносин із
Він зʼявився в моєму житті , коли я не чекала відносини. Спочатку дружня переписка , потім вже почуття , було багато слів , обіцянок 🫣Почались розмови про майбутнє , я вже почала вірити , що ось саме мій чоловік.Але я стала помічати його нестримність , вибуховість , жадібність , в душі його виправдовувала. Багато що залишилось тільки розмовами. Здається , що цей чоловік заліз мені в душу без дозволу 🫣Я справді закохалась в образ , в той що мені змалювали.Наші стосунки неординарні , вони на відстані , було декілька зустрічей , цей чоловік військовий . Все частіше він почав не підбирати слів , блокувати , потім зʼявлятися , я вибачаюсь 🫣Як з цим покінчити
Редисочка• 2 часа назад
Заблокировать и забывать. Обратиться к психологу, т.к. это трудно. Слушайте ютуб Инны Литвиненко. Она по этой теме много видео полезных сняла.
Розбещена цяточка
• 2 часа назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
Заблочить и занять голову чем-то другим.
Я 2 роки життя витратила на цей непотріб 🫣почались розмови про спільне життя , він не планує життя в моєму місті 🫣, я повинна кинути все і їхати за ним в якусь сраку. Що це 🫣маніпуляція , знущання
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Вы никому ничего не должны и жить так, как вы не хотите - тоже.
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Просто бегите
Дякую 🫣це настільки боляче , я не хотіла цих стосунків , не хотіла страждань , я все чесно озвучила , що маю деякі проблеми зі здоровʼям і мені треба постійно ліки і багато чого, я давала зрозуміти , що я не залишу місто своє , а йому фактично їхати немає куди і він своє життя може почати будь - де. Я почуваюсь постійно винною 🫣мене роблять такою . Нічний обстріл , а я не відчула навіть словесної підтримки. І чую не робіть з себе нещасних , я це бачу щодня , але ж пояснюю, що яв мирному місті , не в прифронтовому іти свідомо обрав службу , він контрактник 🫣тепер наче йому весь світ винен
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Заблокируйте и как только начинаете скучать или думать о нем в позитивном ключе, сразу себе напоминайте все плохое, что он сделал/ сказал
короткопамятна• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Если он военный, бегите ещё быстрее
Это все пройдёт, страдания эти
Я рекомендую выехать за границу
Это все пройдёт, страдания эти
Я рекомендую выехать за границу
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Дякую 🥹його не цікавить моє життя , якісь проблеми , може мені треба допомога 🫣так якась допомога по його настрою . Я побачила , що він просто жлоб 🫣, бо я маючи невеликі кошти поділюсь останнім і зроблю приємно 🫣
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Если он военный, бегите ещё быстрее
Это все пройдёт, страдания эти
Я рекомендую выехать за границу
Это все пройдёт, страдания эти
Я рекомендую выехать за границу
У вас був неприємний досвід ?
Ответ дляРозбещена цяточка
Вы тоже не подарок. Никакого абьюзерства тут нет, просто сошлись два эгоиста.
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ дляSeehund
Не зрозуміла егоїзм в чому?
короткопамятна• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
У вас був неприємний досвід ?
Да, как и у многих
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Вот постоянно себе это напоминайте, когла хоть немного начинаете думать о нем, какое он говно. Если решите его простить, пишите сюда, я вам полную панаму напихаю, чтоьы охоту отбить с ним снова общаться))
А если серьёзно, то держитесь, не прощайте, не давайте никаких шансов, только на фиг его!
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Да, как и у многих
Я не в темі , як в когось 🫣але подумала, щл не тільки я в такій неприємній ситуації.
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Я намагалась поговорити , пояснити , що яне згодна бути в таких відносинах, але я жертва маніпулятора , егоїста 🫣Його ж все влаштовує. Я розумію , що сама винна 🫣не припинила це все , мала якусь надію , спекла зміни
Черговий по кухні• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Слушайте,бросьте вы это все и найдите себе нормального мужика.Тут без разницы военный он или нет,он не будет идти на компромисс,строить будущее с вами,вы просто запасной аэродром.Не тратьте время впустую
Пургену мне• 1 час назад
Тю, заблочить и искать другого. Проблем то. Труднее когда вместе живут, а у вас вообще не проблема.
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ дляSeehund
Вы за человека решили, что он должен жить, где вы хотите.) Вы хотите слов утешения от человека, которому тяжелее, чем вам. Какая разница на контракте он или нет. От этого легче ежеминутный риск переживать?
Я живу в великому перспективному місті , чому я маю їхати приміром в кіровоградську обл. Я підтримувала цю людину і не тільки словами , чекала ночами з завдань . Що ви знаєте про це? Мені яка різниця? Я вибудовую свою майбутні відносини , то чому мені повинно бути все одно його фінансова спроможність. За 2 роки він не озвучив навіть свою зарплатню
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ дляПургену мне
Я не хочу нікого шукати , мені вистачило декілька епізодів у житті
Ответ дляРозбещена цяточка
Ну все бросайте его, за чем же дело стало?))
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ дляSeehund
Вже написала, щоб більше не шукав зустрічі зі мною , я розчарувалась
Розбещена цяточка
• 1 час назад
Ответ дляSeehund
Правильно, надо мужчину обрадовать.
Сходи порадуй свого
Черговий по кухні• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Вы его видели вообще или переписываетесь ото до сих пор?