Розбещена цяточка• 02 июля в 23:22

Допоможіть порадою як позбутися абюзерских відносин із

Він зʼявився в моєму житті , коли я не чекала відносини. Спочатку дружня переписка , потім вже почуття , було багато слів , обіцянок 🫣Почались розмови про майбутнє , я вже почала вірити , що ось саме мій чоловік.Але я стала помічати його нестримність , вибуховість , жадібність , в душі його виправдовувала. Багато що залишилось тільки розмовами. Здається , що цей чоловік заліз мені в душу без дозволу 🫣Я справді закохалась в образ , в той що мені змалювали.Наші стосунки неординарні , вони на відстані , було декілька зустрічей , цей чоловік військовий . Все частіше він почав не підбирати слів , блокувати , потім зʼявлятися , я вибачаюсь 🫣Як з цим покінчити
автор Розбещена цяточка • 03 июля в 00:41
Ответ дляЧерговий по кухні
Вы его видели вообще или переписываетесь ото до сих пор?
?

Пургену мне• 03 июля в 02:09
Ось це пісня можливо дасть вам пораду
Престидижитатор• 03 июля в 07:11
Ответ дляРозбещена цяточка
Я 2 роки життя витратила на цей непотріб 🫣почались розмови про спільне життя , він не планує життя в моєму місті 🫣, я повинна кинути все і їхати за ним в якусь сраку. Що це 🫣маніпуляція , знущання
Яка ріщниця скільки часу ви витримали і шо він говорить. Блокуйте і прощайтесь. З ним добре не буде, навіть якщотвін у ваше місто переїде
Уси Пуси• 03 июля в 08:10
Ответ дляРозбещена цяточка
Я намагалась поговорити , пояснити , що яне згодна бути в таких відносинах, але я жертва маніпулятора , егоїста 🫣Його ж все влаштовує. Я розумію , що сама винна 🫣не припинила це все , мала якусь надію , спекла зміни
вот дочитала до этого вашего сообщения и уже киплю вся. Вы такая прям правильная к нему... Все аккуратно, чтоб не зацепить, не рассердить, не обидеть. Вам взамен - упреки, манипуляции, требования. Оно вам надо?
Еще вот так ’Я намагалась поговорити , пояснити , що яне згодна бути в таких відносинах...’ Та с хера ли?? Та отбрили его нахрен в стиле, ты кто такой, чтобы мне указывать/навязывать/продавливать? Мною руководить нечего, я сама себе хозяйка! Все. А у вас качели, то ’не хотела отношений, а он появился’, то ’ не хочу бросать свой город, а он тянет в Мухосранск’, то ’я поделюсь для него последней копейкой, а он - жлоб’... Нафига вам это? Мазохизм какой-то. Вы себя совсем не любите?
Черговий по кухні• 03 июля в 10:18
Ответ дляРозбещена цяточка
?
Не дочитала...несколько встреч это 2-3 за 2 года?Мне не понятно зачем вам такое счастье
автор Розбещена цяточка • 03 июля в 15:08
Ответ дляЧерговий по кухні
А ви не в курсі, що військові мають одну дві відпустки на рік ?
автор Розбещена цяточка • 03 июля в 15:10
Ответ дляУси Пуси
Виходить , що так 🫣і я закохалась , бо давно не мала подібного , моїми почуттями можща було маніпулювати
Черговий по кухні• 03 июля в 16:05
Ответ дляРозбещена цяточка
Я в курсе.А Вы просто поспорить тему создали,да?Навещали вам на уши и вы сидите в ожидании чуда.Да у него штук 5 как минимум таких,кому одно и тоже в уши льют.