Тишком_нишком• 19 июня в 14:54
Що робити?
Познайомилася з чоловіком, і на початку знайомства я прямо запитала, для чого він шукає спілкування. Він відповів, що для дружби. Також я одразу сказала, що секс не розглядаю і в переписці і при зустрічі.
Пізніше ми зустрілися. Під час зустрічі він почав проявляти сексуальну ініціативу. Я кілька разів говорила «не треба» і нагадувала, що не хочу такого розвитку подій. У відповідь він казав щось на кшталт «це не секс» і продовжував свої дії.
Зараз він і далі пише мені та пропонує зустрічі, причому часто натякає на формат квартири, хоча я пропонувала зустрітися в закладі.
Мене цікавить думка зі сторони:
1. Чи виглядає це як непорозуміння з його боку, чи він свідомо ігнорує мої кордони?
2. Якщо людина після слів «не треба» продовжує наполягати, чи можна говорити про неповагу до кордонів?
3. Чому він продовжує пропонувати квартиру після того, як я неодноразово озвучувала свою позицію?
4. Чи варто взагалі продовжувати спілкування з такою людиною?
Пізніше ми зустрілися. Під час зустрічі він почав проявляти сексуальну ініціативу. Я кілька разів говорила «не треба» і нагадувала, що не хочу такого розвитку подій. У відповідь він казав щось на кшталт «це не секс» і продовжував свої дії.
Зараз він і далі пише мені та пропонує зустрічі, причому часто натякає на формат квартири, хоча я пропонувала зустрітися в закладі.
Мене цікавить думка зі сторони:
1. Чи виглядає це як непорозуміння з його боку, чи він свідомо ігнорує мої кордони?
2. Якщо людина після слів «не треба» продовжує наполягати, чи можна говорити про неповагу до кордонів?
3. Чому він продовжує пропонувати квартиру після того, як я неодноразово озвучувала свою позицію?
4. Чи варто взагалі продовжувати спілкування з такою людиною?
4
2
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 14:55
І ще він мене запитував ,що хіба не секс спочатку,а потім стосунки?
3
ПироженкА• 19 июня в 14:56
Вопрос знатокам: что вами движет, что вы продолжаете с ним общаться?
10
1
Нехай щастить• 19 июня в 14:58
вчора була тема: ’Золотые правила обороны при попытке изнасилования’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3853823-1#a...
Можете обрати собі варіанти) особливу увагу зверніть на п. 5 ’откусить половой член ’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3853823-1#a...
Можете обрати собі варіанти) особливу увагу зверніть на п. 5 ’откусить половой член ’
4
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 14:59
Ответ дляПироженкА
Вопрос знатокам: что вами движет, что вы продолжаете с ним общаться?
Бо він сказав,що для дружби познайомився
7
3
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:00
Ответ дляХочу в БАНю
Бля...такі існують? Які знайомляться з чоловіками для дружби??
А що не так?
3
Дівчина Бобула• 19 июня в 15:00
Автор, без обид, но вы с особенностями, что сами не можете дать ответы на эти вопросы? С пониманием у вас прям беда?
4
1
Грабля• 19 июня в 15:00
Ответ дляТишком_нишком
Бо він сказав,що для дружби познайомився
скільки йому років?
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:00
Ответ дляГрабля
скільки йому років?
30 ,але поводиться гірше аніж в 15 підліток
3
Грабля• 19 июня в 15:00
Ответ дляТишком_нишком
А що не так?
і до вас питання - ви в реальному житті не можете знайти коло спілкування?
ПироженкА• 19 июня в 15:01
Ответ дляТишком_нишком
Бо він сказав,що для дружби познайомився
Так и терпите тогда такую дружбу! Шо вы ноете?
2
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:01
Ответ дляГрабля
і до вас питання - ви в реальному житті не можете знайти коло спілкування?
А де можна його шукати?
1
БлинчикБезСметанки• 19 июня в 15:01
Ответ дляНехай щастить
вчора була тема: ’Золотые правила обороны при попытке изнасилования’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3853823-1#a...
Можете обрати собі варіанти) особливу увагу зверніть на п. 5 ’откусить половой член ’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3853823-1#a...
Можете обрати собі варіанти) особливу увагу зверніть на п. 5 ’откусить половой член ’
Я ещё вчера там комментировала и обращаю особое внимание автора на пункт ’ Выкрутить кадык’. Он очень недооценен
4
Хочу в БАНю• 19 июня в 15:01
Ответ дляТишком_нишком
А що не так?
Та все не так
Яка, в сраку, дружба між чоловіком і жінкою?
Тим більше спеціально знайомитись.
Давно подібної бредятини не читала.
Яка, в сраку, дружба між чоловіком і жінкою?
Тим більше спеціально знайомитись.
Давно подібної бредятини не читала.
1
Грабля• 19 июня в 15:02
Ответ дляТишком_нишком
30 ,але поводиться гірше аніж в 15 підліток
адекватний чоловік в 30 років не буде сидіти в онлайн знайомствах і ще й для просто дружби. Для просто сексу ще повірю, для стосунків - сумнівно, для дружби - точно ні
ПироженкА• 19 июня в 15:02
Ответ дляТишком_нишком
А де можна його шукати?
Зачем вам дружба с таким мужиком? Зачем вам вообще дружба с мужиком?
3
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:02
Ответ дляХочу в БАНю
Та все не так
Яка, в сраку, дружба між чоловіком і жінкою?
Тим більше спеціально знайомитись.
Давно подібної бредятини не читала.
Яка, в сраку, дружба між чоловіком і жінкою?
Тим більше спеціально знайомитись.
Давно подібної бредятини не читала.
Якщо немає дружби то в чому проблема прямо сказати,що шукаю дівчину собі чи швидкий перепихон без обовʼязків?
5
1
Грабля• 19 июня в 15:03
Ответ дляТишком_нишком
А де можна його шукати?
місце проживання, робота, навчання, спортзал, гуртки по інтересах (хобі)
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:03
Ответ дляЯнка-угомонись
а чего вы от него хотите?
Ну як він заявляв коли знайомився для дружби ,то для дружби та спілкування
2
1
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:03
Ответ дляГрабля
адекватний чоловік в 30 років не буде сидіти в онлайн знайомствах і ще й для просто дружби. Для просто сексу ще повірю, для стосунків - сумнівно, для дружби - точно ні
Так він вживу познайомився,до чого тут онлайн знайомства?
1
Хочу в БАНю• 19 июня в 15:04
Ответ дляТишком_нишком
Якщо немає дружби то в чому проблема прямо сказати,що шукаю дівчину собі чи швидкий перепихон без обовʼязків?
Та яка різниця, чого він там не каже те чи інше.
Тут питання в іншому - на-ві-що знайомитись з чоловіками для дружби????
Ну не існує такого в природі
Тут питання в іншому - на-ві-що знайомитись з чоловіками для дружби????
Ну не існує такого в природі
1
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:05
Ответ дляПироженкА
Зачем вам дружба с таким мужиком? Зачем вам вообще дружба с мужиком?
Я дружбу до статті не відношу ,питання до нього чому він при знайомстві приховав свої справжні наміри
3
ПироженкА• 19 июня в 15:05
Ответ дляТишком_нишком
Ну як він заявляв коли знайомився для дружби ,то для дружби та спілкування
Так он и хочет дружить своей цюцюркой с вашей Матильдой.
5
Нехай щастить• 19 июня в 15:06
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я ещё вчера там комментировала и обращаю особое внимание автора на пункт ’ Выкрутить кадык’. Он очень недооценен
точно))) по ходу це ви мені писали
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:06
Ответ дляПироженкА
Так он и хочет дружить своей цюцюркой с вашей Матильдой.
То чому це прямо не сказав або зараз не скаже?
2
1
Янка-угомонись• 19 июня в 15:06
Ответ дляТишком_нишком
Якщо немає дружби то в чому проблема прямо сказати,що шукаю дівчину собі чи швидкий перепихон без обовʼязків?
ну вы тогда сразу сольетесь. а так у него теплится еще надежда на перепихон
1
барабанщица• 19 июня в 15:07
«Он продовжував свої дії» а вы сидели и размышляли, не нарушает ли он ваши границы?😅
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу