Молчунья• вчера в 08:57
Як бути з нерухомістю?
Таке питання - чи мав хтось досвід, щоб фіктивно продати/подарувати нерухомість довіреній особі, а через деякий час відкупити її назад?
Контрольница• вчера в 08:59
В чем проблема? Делайте куплю продажу, дарственную если родственники 1 линии
Молчунья
• вчера в 09:12
Ответ дляМиллениалка
Для чего? Очень сомнительная идея. Нужно понимать зачем
Щоб вберегти від зазіхань третьої сторони. А так нерухомість продана чи подарована - питання закрите.
Багиня• вчера в 09:13
Ответ дляМолчунья
пост номер 4
Багиня• вчера в 09:16
Ответ дляМаю декілька думок
а как это фиктивно?
левак типа официально на самом деле не официально
Миллениалка• вчера в 09:16
Ответ дляМолчунья
Каким образом третья сторона может забрать вашу недвижимость?
Кудряшка Сью• вчера в 09:17
Конечно, кто-то имел такой опыт.
Все наши кровососы-чиновники так делают.
Ответ дляСонячний день
А впевнені, що довірена особа захоче повернути?
1.договір позики з довіреною особою (довірена - позичальник) і договір застави цією нерухомості під цю позику. Але занадто ’шито білими нитками’
2. тримати довірену особу в підвалі, доки не треба буде ’переписати назад’ нерухомість
Миллениалка• вчера в 09:26
Ответ дляviter33
Ну, якщо автор позичила в ’третьої особи’ 100 тис. дол. і не хоче повертати ( і більше нічого не має, крім цієї нерухомості) - легко
Как? Разскажите механику
Молчунья
• вчера в 09:29
Ответ дляМиллениалка
Нащо воно вам треба знати?
Забобонний фрукт• вчера в 09:31
Якщо ви довіряєте довіреній особі, то вперед.
Нічого ’ фіктивного’ з вашого боку не буде.
Тому що на папері все буде законно
Миллениалка• вчера в 09:31
Ответ дляМолчунья
Нащо воно вам треба знати?
Ну узнать хотите вы. Вы ж тему создали? А я вам помагаю включить мозги и логически и главное реальными вещами оперировать,а не страхами что приедет кто-то третий и каким-то удивительным образом заберёт недвигу.
Клин_Кляйн• вчера в 09:32
Ответ дляМолчунья
налоги готовы платить с оценочной стоимости?
Молчунья
• вчера в 09:32
Ответ дляМиллениалка
Я прийшла сюди за відповідями, а не за тим, щоб отримувати непотрібні мені запитання
Ответ дляМиллениалка
Как? Разскажите механику
А яка механіка?
Автор винна комусь 100 000 дол
Хтось звертається до суду і просить стягнути ці кошти. Заодно в якості забезпечення позову просить накласти арешт на нерухомість (щоб автор її фіктивно не продала) - суд виносить відповідну ухвалу
Суд виносить рішення - позов задовольнити, стягнути 100 000 дол
Стягувач іде в виконавчу, відкриває виконавче провадження
Приватний виконавець (вони оперативніші) відриває виконавче провадження, блокує усі картки і через відсутність на них коштів - арештовує та виставляє на продаж нерухомість
Нерухомість продають, гроші віддають кредитору автора. Якщо замало - ’решту буде винна’
Автор винна комусь 100 000 дол
Ответ дляЗабобонний фрукт
Тому що на папері все буде законно
А завтра ’довірена особа’ ’брикнула’ через серцевий напад в спеку 37 градусів і спадоємці сказали ’нічого не знаємо, це наша спадщина’
Миллениалка• вчера в 09:35
Ответ дляviter33
А яка механіка?
Автор винна комусь 100 000 дол
Это только в случае официального кредита и под залог недвижимости, а не если взять в долг у кума например.
Опять таки есть масса ньюансов. Например с несовершеннолетними,единственным жильем и тд. Ну и если жилье как залог уже,то с ним нельзя проводит операции
Іноді Да• вчера в 09:35
Ответ дляКлин_Кляйн
Особенно, когда оценочная ещё и выше реальной.
Клин_Кляйн• вчера в 09:35
Ответ дляІноді Да
это и имела в виду
Ответ дляМиллениалка
Ні фіга
Навіть звичайного боргу і розписки на клапті паперу вистачить для описаної мною схеми
Єдине житло - продати можна !!
З прописаними неповнолітніми - так, важче, але арешт буде до 18 річчя, потім - виписати і продати
Єдине житло - продати можна !!
Забобонний фрукт• вчера в 09:38
Ответ дляviter33
Перше моє речення - якщо ви довіряєте довіреній особі. Автор же обирає людину, то напевно знає,що робить. Не я ж їй пропоную.
По - друге, якщо вже так. То та довірена особа може написати заповіт на автора.
Будь який каприз за гроші автора
Молчунья
• вчера в 09:38
Ответ дляviter33
І таке може бути
Ответ дляЗабобонний фрукт
Будь який каприз за гроші автора
Я можу довіряти людина на 101%
Але це не скасовує можливості інфаркту чи інсульту в 37 градусну спеку
І при наявності заповіту - дуже ’шито білими нитками’. Як мінімум - суд на 3 роки. І не факт, що виграшний
Забобонний фрукт• вчера в 09:41
Ответ дляМолчунья
І таке може бути
У мене квартира від батьків. Але я успадкувала її частину, іншу племінник. Також були вимушені дещо робити,щоб убезпечити себе.
Другий приклад - земельна ділянка,яку отримав мій свекор і написав заповіт на сина свого. Щоб не мати геморою з родичами чоловіка, то ми ’продали’ ту землю. А потім ’ відкупили’ .
Вже пройшло 14 років.
Забобонний фрукт• вчера в 09:42
Ответ дляviter33
Я можу довіряти людина на 101%
Чого одразу суд?
Родичі довіреної особи будуть що казати у суді?.