Анютины ласки• сегодня в 10:32

Хто як переживає літо в громадському транспорті, коли зранку вже всі мокрі, злі

вікна або не відкриваються, або хтось одразу кричить закрити? Їду на роботу 40 хвилин і після цього хочеться не працювати, а просто мовчки лежати.
dulenok• сегодня в 10:33
Купите ручной вентилятор, в душных автобусах немного помогает. С собой всегда замороженная вода.

Коплю на груди• сегодня в 10:33
ходжу пішки, там де можу. Або метро
Аноним_• сегодня в 10:34
На моє щастя, у нас нові українські трамваї. Більшість. Вони з кондиціонером.
Намагаюся ними їздити, бо у маршрутках реально можна дуба дати.
Непогодка• сегодня в 10:34
Я на щастя хожу пішки, але якось пооїхалась. Це жах. І я бачила в транспорті дівчина себе таким ручним вентилятором дула.
Обращеница• сегодня в 10:36
Купіть на Тему ручний вентилятор, прикольна штука, ціна 80-100грн.
Протру пилюку• сегодня в 10:38
Я зазвичай рятуюсь спреєм та вентилятором, але сьогодні зайшла якась немита, облита парфюмом, весь тролейбус ледве не блював. Я проїхала 10 хвилин і вчаділа(( далі вийшла і йшла пішки, до цього часу ще нудить. Діваха з наколотими губіщами, нарощеними опахалами і облита парфюмами, якщо ти це читаєш, гори у пеклі!!!
Треба ось так• сегодня в 10:40
Зажусь под открытым люком. Окна открываю
Своего не предлагать• сегодня в 10:45
Маршрутка это ад на Земле. Я не представляю как люди в них ездят летом. Всякие ручные вентиляторы, наверное, помогают.
Ms. Скромность• сегодня в 10:48
Ответ дляКоплю на груди
ходжу пішки, там де можу. Або метро
Їхати автору 40 хв

Планшетница• сегодня в 10:54
Все это печально, но есть те, кому хуже вас! И подумав о них и как им там, на передовой во всем экипе и с теми всеми прибамбасами, а ещё пешком под обстрелом и воевать, сидя в окопе..... ваши 40 минут в транспорте вам сказкой покажутся!
Планшетница• сегодня в 10:56
Ответ дляdulenok
Я в прошлое воскресенье ехала в автобусе, то аху... ах, как и удивилась, работал кондиционер..... Вообще автобусом редко, в основном метро и троллейбус, но в троллейбусе не попадала на так счастье. А так, да, веер, вода и все нормально.
Планшетница• сегодня в 10:58
Ответ дляПротру пилюку
И не ей одной, а всем тем курам, которые обливаются этим дерьмом и лезут в общ транспорт.
Донька подруги• сегодня в 11:02
обприскуюсь термальною водою, пляшку з водою для пиття беру, не сідаю на сонячну сторону без шторок, вікна відркиваю і на протестуючих мені пох
Гарачий Чокалад• сегодня в 11:19
Ответ дляПланшетница
Не кажется, голова кружится, дішать нечем, все равно у кого как при єтом.