Мамин тріль• 2 часа назад

Німецька прокуратура звинувачує українську владу у підриві північних потоків

Прокуратура Німеччини вже висунула офіційні обвинувачення колишньому українському офіцеру Сергію К. Тепер стало відомо, що слідство стверджує: операцію з підриву газогонів розробили за дорученням держорганів України.
https://www.dw.com/uk/nimeccina-zvinuvacue-derzstr...
Це класифікується як воєнний злочин, добре що не тероризм. Справу вже передали до суду. Зеленський сказав що коментувати ще зарано
І чим цікаво воно все закінчиться?
Знову Я• 2 часа назад
Неожиданно

Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Чула про це вчора в новинах
Десь так, але...• 2 часа назад
У меня похоже дежавю, это же ведь уже было когда то, а теперь снова
дамаАмстердама• 2 часа назад
в сумму репараций нехай списывают.
они нам страну развалили - куда в суд подавать и на кого?
Весёлая морковка• 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
в сумму репараций нехай списывают.
Греции в 2015 предложили оплатить долги гос. активами: аэропортами, портами и островами
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Ответ дляЗнову Я
Неожиданно
Та да, але якось думалося що всьо, проїхали
Ліричний відступ - от нахєра попадатися і шлятися по Італія у відпустку якщо ти такий Джеймс Бонд?
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Ответ дляДесь так, але...
Були розмови, а тепер буде рішення суду
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
в сумму репараций нехай списывают.
Страшну развалілі це емоції, а знищення чужої власності це стаття
Десь так, але...• 2 часа назад
Ответ дляМамин тріль
Були розмови, а тепер буде рішення суду
А, теперь понятно, спасибо🤝

дамаАмстердама• 2 часа назад
Ответ дляМамин тріль
Обвинять-то они могут конкретных лиц, но не правительство или государство. Доказательства у них есть?
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Мені вже просто з принципа хочеться пережити цей пиздець щоб просто подивитися чим все закінчиться
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
Вони й звинувачують конкретного чувака, який начебто був керівником групи. Чувак сидить у них і СІЗО, типу є записи телефонних розмов які його дискредитують. А що з доказами про на замовлення державних органів України не пишуть ніде. Але справу вже в суд передали
Протру пилюку• 2 часа назад
Ответ дляДесь так, але...
А, теперь понятно, спасибо🤝
Пофигу на разрушенные дома, города в Украине а вот то что газ халявный перекрыли это больно. Наши европейские партнёры. Не знаю кто это придумал и сделал - он супермолодец
дамаАмстердама• 2 часа назад
Ответ дляМамин тріль
та шо.... картина маслом: раша нас бомбит и уничтожает, Польша абижаецца за историю, Германия дрючит за Потоки... кого мы там ещё потревожили своим существованием?
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Ответ дляПротру пилюку
Питання не в тому чи варто було це робити. Питання в тому, що тепер буде, якщо суд підтримає обвинувачення
Протру пилюку• 2 часа назад
Ответ дляМамин тріль
И мне)) читать книжки о том как планировалась Паутина, подрыв моста и сколько они говна по мелочи на территории рашки прихлопнули
Десь так, але...• 2 часа назад
Ответ дляПротру пилюку
Они все супер молодцы, потому что понимают только то что им важно, а на людей им наплевать.
Очень жаль что люди не могут также, наплевать на них и не давать ни на чём зарабатывать
дамаАмстердама• 2 часа назад
Ответ дляПротру пилюку
правильно. будете умирать - кровью сильно не брызгайте. ага.
Протру пилюку• 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
Бооооже яке ко....

ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
Кому скажут фас - того и потревожили.
События разворачиваются интересным образом на самом деле.
Протру пилюку• 2 часа назад
Ответ дляДесь так, але...
Потому что в Германии те же рашкинские олигархи весь этот бизнес с газом и мутили. И не давали зелёную экономику развивать.
дамаАмстердама• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Кому скажут фас - того и потревожили.
они потерпели убытки. я про Германию. им нужно этот факт официально задокументировать и поставить какую-никакую, но точку. найти виновных. там же инвесторы, договорённости... всё сорвалось. в принципе, всё делают правильно, если с их стороны смотреть.
Знову Я• 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
Та шо,скоро Переяславська рада 2?
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
Конечно они все делают правильно - так - как дали команду.
А команду, похоже, дали многим
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
Колись коли Старшинський, агент КГБ який вбив Бандери, прийшов і здався владі у західному Берліні, теж був суд і СРСР визнали замовником вбивства Бандери. Але якихось особливих наслідків це не мало. Може й тепер так буде. Але тоді був розпал холодної війни, а тут же союзники типу. Мерц за нас топить
дамаАмстердама• 2 часа назад
Ответ дляМамин тріль
сердце отдельно, деньги отдельно.
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
А команду, похоже, дали многим
Та не давав їм ніхто команду, німеччина третя економіка світу, по суті спонсор Євросоюзу. Це вона команди роздає. Але тут представницька демократія і незалежність судової влади. Тому й цікаво
Organic• 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
Президента, который до последнего украинца
автор Мамин тріль • 2 часа назад
Ответ длядамаАмстердама
сердце отдельно, деньги отдельно.
То слово Мерц телефон виправив
Тирамісу на терасі• 2 часа назад
Ответ дляВесёлая морковка
Согласились?