Заюшка_хозяюшка• сегодня в 01:40
Так і не вдалося вибратися з бідності
В дитинстві боялася жити як мої батьки. Увесь час на городі, постійно борги, одяг якщо тільки порветься і то на базарі той що дешевий. Харчування відповідне. Вступила в університет і не розрахувала свої сили. Не змогла вчасно наздогнати ровесників за рівнем знань. Не знала про всякі стажування і тд. Після університету пішла куди брали у колл-центр. Далі фізично за кордоном працювала. Здоров´я у мене не дуже. Останнім часом задумуюсь нащо мені так жити. Якщо не житла свого, ні нормальної роботи вже у мене не буде. Тільки може якась кімната, яку зможу фінансово потягнути і миска супу. Заміж теж не для мене. Я не така гарна була у молодості, щоб зі мною знайомилися. І чоловіки такі ж бідні як я попадаються. Без житла і на мінімалуі. А з таким же бідним ще важче.
Заюшка_хозяюшка
• сегодня в 01:44
Ответ дляА_мій_самий_самий
І років вам 30 ? Готуєтесь до пенсії?
Мені 30 так, зараз стала задумуватися тад тим, що мабуть нічого хорошого у майбутньому мене не чекає. У старості буду на вулиці жити мабуть
Сарафанное радио• сегодня в 01:50
Такое как у вас, только расчёт был на наследство, а теперь все считай без ничего
И на заработки тоже успела и профессия ни о чем
Весела пiсенька• сегодня в 02:32
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вы на приколе? Мне тоже 30.
1. Замуж вам еще не поздно, если хочется семью.
2. Работу нормальную есть шансы найти
3. Недвижимость можно взять, сейчас вот эта «єоселя», ну вдруг надумаете. Но работа сначала должна быть хорошая
4. Дверь в Европу открыта - что вас тут держит если ничего нет?
5. Языки выучить можно.
Ппц, Вам не 60. Я в декрете сейчас и то нашла онлайн подработку себе, по чуть-чуть пытаюсь копить на то на это. А вы чего нюни распустили?
2. Работу нормальную есть шансы найти
5. Языки выучить можно.
Бензопирен• сегодня в 02:37
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Трындец… даже я со своими странностями так не загоняюсь как вы. Найдите мужика, и ваши проблемы станут казаться пшиком. И это не правда что с бедным тяжелее жить. Вдвоём всегда легче, а если втроем или вчетвером то еще легче
Меняйте мышление и отношение к ситуации, тогда и все вокруг вас изменится. Читайте книги по типу «бедный папа богатый папа», Луизы Хей как себя полюбить, трансерфинг реальности Вадима Зеланда, фильм «секрет» про трансерфинг это
Бензопирен• сегодня в 02:38
Ответ дляВесела пiсенька
Вы на приколе? Мне тоже 30.
2. Работу нормальную есть шансы найти
5. Языки выучить можно.
2. Работу нормальную есть шансы найти
5. Языки выучить можно.
Что за онлайн подработка подскажите плиз
Заюшка_хозяюшка
• сегодня в 02:57
Ответ дляСарафанное радио
У мене і спадку не буде
Протру пилюку• сегодня в 02:57
Ответ дляБензопирен
Она его своим нытьём так задолбет, что через месяц сбежит. Потом будет писать и мужика нормального не удалось найти. Сбегают
Заюшка_хозяюшка
• сегодня в 02:58
Ответ дляБензопирен
Ну, мій тато був бідним, коли вони з мамою одружилися. Так і живуть у бідності. Він ще її на заробвтки саму не пускає, ревнує
Заюшка_хозяюшка
• сегодня в 02:59
Ответ дляПротру пилюку
Я ніколи ї не приваблювала і зовнішність у мене середня, не красуня
Протру пилюку• сегодня в 03:01
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У мене і спадку не буде
Автор, мне 48 в этом году. Ипотеку сейчас на 30 лет беру в чужой стране. А вы уже мне кажется в могилу ползти собрались.
Замуж я кстати тоже почти в 30 вышла. И мне тогда казалось что это капец как рано)
Протру пилюку• сегодня в 03:01
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
И что? Полно таких, и все замуж выходят
Ухахайкина• сегодня в 03:04
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Настя, у вас хорошая внешность! Вот не прибедняйтесь. Больше улыбайтесь, а то вечно надуте вечно недовольне - ну сами подумайте.
Мне без сахара• сегодня в 03:10
Це все ваші блоки, які, я так розумію, наклало виховання і попередній досвід. Чому це ви вважаєте себе не гарною, чому це ваше особисте житло вам не світить, особливо за кордоном? Розберіться з цим і позбавтесь цього, бо це реально! Працюючи ви можете взяти кредит, за кордоном це дуже зручні людські умови, у мене зараз так, наприклад. Краса поняття відносне, найголовніше - це ви в своїх очах, ваша самоцінність. Позбавтесь цих шаблонів і не орієнтуйтесь на минуле. Наприклад, сьогодні з молодшою донькою я поїхала в басейн, купила класні рушники в декатлоні і була їм щаслива. Вона спитала, а чого так. А я їй відповіла - що коли я була мала і підліток, батьки говорили, що на пляж чи на пікнік треба брати щось старе, що не жаль. А зараз я можу купити щось тільки для пляжу сучасне, стильне, якого колоьору хочу. І це для мене великий крок. Такий дрібʼязок дуже підвищує самооцінку. Мені 43, в мене 2 дітей, жир, діастаз, живіт, але я булі в такому гарному настрої, що інший чоловік давав мені знаки уваги, мені просто це було не потрібно. Спробуйте і ви, хто пробує, в того і вийде обовʼязково!
Заюшка_хозяюшка
• сегодня в 03:14
Ответ дляПротру пилюку
И что? Полно таких, и все замуж выходят
Розумієте, заміж я ніколи не хотіла. Хотілося грошей і вибратися з бідності, але не можу на жаль
Заюшка_хозяюшка
• сегодня в 03:18
Ответ дляМне без сахара
Я не дуже гарна, але й не страшко. По молодості до мене ніхто у компаніях не підходив, на вулиці тільки якісь п’янички. Закордоном тільки фізична робота світить, а у мене здоровя не дуже
Мне без сахара• сегодня в 03:48
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не гарна , але й не страшко, вже супер і над чим працювати ментально. Десь в підсвідомості ви собі подобаєтесь, витягайте це назовні. Те що було в молодості, залиште там, ви зараз інша людина. Це перше що ви написали, тобто це і є ваш мозоль, але з оговоркою, що ви гарна собі, насправді! Уловили?? Тримайте це і ростіть далі!
Робота фізична, ну то й що?
Я в Україні як сир в маслі каталась, офісний працівник, всі необхідні бумажки по дзвінку, а за кордоном як всі мігранти, робота фабрика, бо мені двох дітей на ноги поставити, амбіції і характер заткнула, знаю заради чого пашу, починала з нуля в 40?років, здоровʼя не айс, паралельн спину тримаю йогою, якою в Україні не займалась ніколи.
Ви шукаєте виправданняі чи шукаєте можливості?
Робота фізична, ну то й що?
MacOS-ница• сегодня в 04:13
Ответ дляВесела пiсенька
Вы на приколе? Мне тоже 30.
2. Работу нормальную есть шансы найти
5. Языки выучить можно.
2. Работу нормальную есть шансы найти
5. Языки выучить можно.
А почему работаете в декрете? У автора ноль отношений с мужчинами…чем вы её пытаетесь успокоить «что не всё так плохо» оооххх
Её же это расстраивает.
MacOS-ница• сегодня в 04:15
Ответ дляБензопирен
Трансерфинг реальности серьезно, вот это умники тут собрались 😆
MacOS-ница• сегодня в 04:18
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну например я выхода не видела, только как пойти на вебку и знаете, там такие девушки все разные и полные и средние и красивые и вообще никакие. И как то находят характер зарабатывают деньги там.
Мольфарочка• 1 час назад
Да ну, автор, мне вон 37, вышла замуж за парня 25 лет со своим жильем, заработками неплохими относительно. Живу в любви и довольствии, а если бы вы видели мою весьма посредственную и запущенную внешность, так у вас бы челюсть отвисла. Как себя поставите, так в жизни и попрет. Не вешайте нос, у вас все впереди. Главное энергия и харизма, пусть у вас сложится!
Весела пiсенька• 1 час назад
Ответ дляMacOS-ница
Её же это расстраивает.
Ну, сейчас время страшное, деньги лишними не будут. К тому же это помогает мне не утопать в ежедневной рутине. )
Українська зірочка• 25 минут назад
Ответ дляВесела пiсенька
Вы на приколе? Мне тоже 30.
2. Работу нормальную есть шансы найти
5. Языки выучить можно.
2. Работу нормальную есть шансы найти
5. Языки выучить можно.
та блииин. где вы нашли подработку??? ну подскажите плис