Анонимушка• 04 июля в 02:15

Сумка в пологовий і купівля підгузників

Чи варто одразу купувати велику пачку? Підгузники наче хороші, "памперс", для новонароджених. Але є сумніви. Може бути так, що підгузники просто не підійдуть?
Клин_Кляйн• 04 июля в 11:25
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Зачем присыпка вообще? Хорошая пенка для купания типо мустелла да. Остальное не надо.
Кожному своє, комусь одне підходить, комусь інше. Можливо, та сама мустелла теж не всім заходить. Тому тут кожен обирає те, що підходить саме йому. Але на склад теж треба звертати увагу, щоб не нашкодити

Госпожа_тамагочи• 04 июля в 14:57
Ответ дляПодвійна веселка
Не підійшли - це коли попа червона вже через пів години. Інколи дитина ще не пісяоа, а попа вже червона.
ну таке дуже рідко буває
Ольга520• 05 июля в 00:19
Ответ дляНевісточка ж
У меня малый родился 4200 и одежка, которую с собой взяла и самые мелкие памперсы были ему очень впритык, ножки в комбезике до конца не разгибались.
Вам не говорили, что крупный будет? Мне говорили, купила сразу двойку памперсы и одёжку 58-62 размер. Был 4020
Незламна Україна• 05 июля в 17:46
Ответ дляКлин_Кляйн
От я б якраз тальк не рекомендувала. Доведено, що він викликає рак. Тому присипку бажано брати саме без тальку у складі, наприклад на основі кукурудзяного крохмалю. Я таку знайшла одну в мейкап, привозили з Європи. У нас такого не знайшла.
Я щодо тальку не знала. Знаю , що асбест шкідливий . Дякую.