Маю сечі• сегодня в 07:50
Дівчата, треба ваша порада
Мені дуже треба робота, онлайн. Будь-яка, щоб я могла хоча б 5000 грн заробити, вони мене врятують, дуже. Будь ласка, допоможіть щось знайти. Можливо дасте пораду. Вдома я працювала продавцем в магазині штор та гардин і секретарем. Онлайн ніколи, але я можу друкувати тексти, колись вивчала Excel. Можливо якісь платформи порадите, з чого починати взагалі?
Упругая попка• 2 часа назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Тоді дивно, що ви автору радите логістику
В мене логісти, ті що з експортом працюють, без знання мови, польот нормальний, щей Україну закривають Авто знайти, документи зробити іі вести з українськими перевізниками, мова не потрібна