Плекаю думи• Изменено 2 часа назад
Вийшла заміж в 52 роки за молодого
Жіночка 52 роки, публічна особа у ФБ- Оксана Лоянич, блогер та коуч з Вінниці вийшла заміж за молодого хлопця 24 років. вже є 2 діточок. Зустріла коханого в його 18 років на своїх курсах. Він наразі не працює, а доглядає за дітьми. Самотні дівчата, кому 40+, може ваше щастя ще в універі навчається, мрійте та ваші мрії здійсняться!
Джерело:
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 2 часа назад
Мамку нашёл, работать не надо, она сама всё организует и сделает
Плекаю думи
• 2 часа назад
Плекаю думи
• 2 часа назад
Ответ дляДлинноНожка
Він психічно здоровий?
А вона?
звісно здорова, вона відомий багатий блогер-коуч!
ДлинноНожка• 2 часа назад
Ответ дляПлекаю думи
Про чоловічу педофілію чула. А як то у жінок називається?
ДлинноНожка• 2 часа назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Молодець в 50- ть народила двійню.Чи це сурагатна матір була?
Сур мама.
Чоловік в декрет пішов.
Оцененная• 2 часа назад
Ответ дляДлинноНожка
так само
Плекаю думи
• 2 часа назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вона не народила, їй зараз 53 роки, хлоцю 24р, немовляти маленькі, сурогатна мати народила
Без Баяна• 2 часа назад
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Завидуйте молча.
ДлинноНожка• 2 часа назад
Коли люди про своє щастя кричать в інтернеті (публічно), то його нема (.
Шкода дітей
Чижик Пижик• 2 часа назад
Та хай будуть щасливі , мене зовсім ніщо не дивує , та й не тривожить
Гадаю_По_шнуркам• 2 часа назад
Все это давно обсуждают в тредс
Надолго ли ))
Ну дай бог счастья
Только девушкам так можно ? Нет
Мальчикам тоже
Надолго ли ))
Ну дай бог счастья
Только девушкам так можно ? Нет
Мальчикам тоже
ДлинноНожка• 2 часа назад
Ответ дляКіма кепка
это всё Пугачёва нормой сделала...
Галкіну було 18?
І він, Галкін, паше, сім´ю утримує, а не в декреті сидить.
Оцененная• 2 часа назад
вспомнила: разница в возрасте между Аллой Пугачевой и Максимом Галкиным составляет 27 лет. Певица родилась в 1949 году, а шоумен — в 1976 году.
Но тот же не нищим альфонсом пришёл и старается обеспечивать и дальше, принимать решения.
а что тут выйдет уже интересно ))))
Гадаю_По_шнуркам• 2 часа назад
Ответ дляКіма кепка
это всё Пугачёва нормой сделала...
До неё ещё была Екатерина Великая )
Почитайте про ее мальчиков по 20 лет, когда ей было за 60
Каждому дарила титул, подарки, поместье